kadinlar-2303

Sevişmekten zevk almak, her iki cinsin de hakkıdır. Ancak kadınlar seks hakkında konuşmaktan, bilgilenmekten, yaşamaktan çekinir… Oysaki bu, insani bir içgüdüdür. Sizlere, kadınlar için sevişme taktikleri ve her kadının bilmesi gereken seks gerçeklerini açıklıyoruz. Hayatınıza mutluluğu çekmenin ve kadınsal özgürlüğün yollarını keşfedeceksiniz!

[wp_ad_camp_2]

Orgazm pozisyonunuzu belirleyin

Her Kadının çok keyif aldığı ve rahat olduğu bir seks pozisyonu vardır. Orgazma sizi çok daha rahat götüren bu pozisyonu bulun. Bunun için yeni şeyler denemeniz gerekebilir. Bugüne kadar yapmadıklarınızı deneyin ve kendinizi en iyi hissettiğiniz o pozisyonu bulun.

Şimdinin keyfini çıkarın

Gençken yaptıklarınızı, bedeninizin alabildiği akrobatik şekilleri şimdi yapamıyor olabilirsiniz. Doğum yapmış, kilo almış, kilo vermiş olabilirsiniz. Zaman pek çok şeyi değiştirir. Eskiye takılıp kalmayın. Eskiden zevk aldığınız şeyler, artık size zevk vermeyebilir. Değişimden korkmayın. Değiştirin ve yeni halinize uygun olan, zevk aldığınız durumları bulun.

Bütünlüğe odaklanın

Televizyonlarda, reklamlarda sizi kusursuz kadın olmaya zorlasalar da kulaklarınızı kapatın! Çünkü, kusursuzluk diye bir şey yoktur. Bedeniniz sizin sadece kıyafetinizdir ve ruhunuzu yansıtmazlar. Sevişme esnasında bedeninizin kusurlarına takılıp, seksin keyfini kaçırmayın. Göbeğiniz, kalçanız veya göğüsleriniz, her nereyi kafanıza takıyorsanız, bilin ki, karşınızdaki seksin zevkini çıkarıyor, bunu yakalayamayan sadece sizsiniz. Ancak yine de kilo verip incelmek istiyorsanız, evde zayıflama yöntemleri için buraya tıklayınız.

Yeni yerleri keşfedin

Seviştiğiniz yerleri değiştirin. Her zaman temiz çarşaflı rahat bir yatakta seks yapmanız gerekmez. Seks yapmak için farklı yerler keşfedin ve partnerinizi siz yoldan çıkarın. Mutfakta yerde, masa üstünde veya her nerede istiyorsanız….

guzel-kadin-2303

Kendi hayatınıza bakın

Kimsenin seks hayatına özenmeyin. Onların sizin seks yaşamınızdan bir farkları yok. Normal bir ilişki içinde, seksin sayısı da belirli bir istikrar içine girer. Kimsenin mucize ve muhteşem seksler yaşadığını düşünerek moralinizi bozmayın. Her çiftin kendine göre bir dengesi vardır. Ancak elbette daha zevkli bir sevişme için öğrenin, okuyun ve bilgilenin… Yüksek Topuklar, cinsellik sayfamızda size bu konuda harika öneriler sunuyoruz.

Öğrenin, sorun, konuşun

Sormaktan ve söylemekten çekinmeyin. Birisiyle sevişiyorsanız, kendinizi, mabedinizi, bedeninizi ve tüm gizliliğinizi ona teslim edebilecek kadar ona güveniyorsunuz demektir. Bu kadar güvendiğiniz birine, nelerden hoşlandığınızı söylemekten utanmayın. Hatta tam tersi onu yönlendirin. Ayrıca siz de onun zevk aldığı şeyleri öğrenin.

Mastürbasyon yapmaktan utanmayın

Kadınlar için mastürbasyon teknikleri” haberimizi yayınladığımızda bir kullanıcımız aşırı derecede tepki göstermiş ve yaptığımızın hatalı olduğunu söylemişti. Aynı zamanda o haberimiz, şimdiye kadar en çok okunanlardan biri oldu, kadınlar ilgi gösterdi. Neden kendi bedenimizi keşfetmekten utanıyor, bunu yapmayı önerenlere kızıyoruz ki? Sevişmek ne kadar güzelse, mastürbasyon da o kadar güzel olabilir. Seks yaparken orgazma ulaşamıyorsanız, mastürbasyon yapmaktan çekinmeyin. Seks, sürekliliği olduğunda daha fazla zevk aldığınız bir beden hareketidir. Mastürbasyonu bir oyun haline getirin ve eşinizle farklı bir fantezi kurun.

Koç burcu erkeği

Kaslarınızı güçlendirin

Kegel egzersizlerini öğrenin ve uygulayın. Bu egzersiz sizin pelvik taban kaslarınızı güçlendirir ve seks sırasında kontrol etmenizi kolaylaştırır. Böylece daha rahat orgazm olursunuz ve karşınızdakinin zevk almasını kolaylaştırırsınız. Ayrıca, haftada 3 gün spor yapmak hem libidonuzu yükseltir hem de sevişmekten daha çok zevk alırsınız. Resimli spor egzersizler için buraya tıklayınız

Korunarak zevk alın

Kadının aklında seks sırasında hamile kalma, hastalık yapma gibi risk düşünceleri varsa, orgazm olması zorlaşır. Yapılan pek çok araştırma, menopozdaki kadınların seksten daha fazla zevk aldığını çünkü akıllarında istenmeyen gebelik riski olmadığını göstermiştir. Doğum kontrol yöntemlerini uygulayın. Sevişirken hamile kalma riskini sürekli aklınızda tutarak, kendinizi sevişmenin o büyülü alemine kaptıramazsınız. Sizin için doğru olan doğum kontrol yöntemini bulun ve uygulayın.