kucuk-gilette-1

Bence kadınların hayatta geçmesi gereken üç önemli sınavı var: Erkekler, istenmeyen tüyler ve şık kıyafetler… Güzel haber şu: Bizi, istenmeyen tüylerden kurtaracak yeni bir kahramanız var; umarım erkekler için de bir çözüm bulunur =) Mükemmel pürüzsüzlük sağlayan bakım ürünleriyle kadınların hayatını kolaylaştıran Gillette Venus, yeni ürünü Snap ile tatilin tadını çıkarmak isteyen kadınların her an yanında oluyor.

Ağdanın acısı ve zahmeti olmadan her an kusursuz bir cilde sahip olmak isteyen kadınlar, kolay taşınabilir, mini saplı tıraş bıçağı Gillette Venus Snap ile bu yaz konfor ve rahatlığın tadını çıkarıyor.

Gelişmiş bakım ürünleriyle mükemmel pürüzsüzlük sağlayan Gillette Venus, kadınlara hayallerindeki kusursuz cilde ağdanın acısı ve zahmeti olmadan kavuşma imkanı sunuyor. Kolay kavranabilen küçük sap bölümü ve her çantaya kolayca sığabilen plastik koruma kutusu ile Gillette Venus Snap, istenmeyen tüylerden hızlıca kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Gillette Venus Snap 19.5 TL tavsiye edilen fiyatı ile tüketiciyle buluşuyor.
Gillette Venus Snap 19.5 TL tavsiye edilen fiyatı ile tüketiciyle buluşuyor.

Gillette Venus Snap, fonksiyonel ve yer kaplamayan koruma kutusu ile pürüzsüzlüğe her an kavuşmak isteyen ve tıraş bıçağını her an yanında taşımak isteyen kadınlar için ideal bir seçim. . Ciltte kayganlık sağlamak için su ile aktive olan nemlendirici şerit özelliği ve 5 adet keskin Embrace bıçağı ile Gillette Venus Snap, kadınların her an her yerde hazırlıklı olmalarına yardımcı oluyor.