gizemli-kiz

Kader sayısı hesaplamayı öğrenin!

Gelecekte sizi neler bekliyor, kişiliğinizin güçlü yanları nelerdir, hayatta nelere dikkat etmelisiniz? Bu sorulara yanıt veren numerolojiden faydalanmak ister misiniz? Basit bir formülle kader sayınızı ve gizli yönlerinizi öğrenebilirsiniz!

Kader sayısını hesaplamak için doğduğunuz ayın sayı değerlerini, doğum günü ve yılının sayılarını yan yana toplamanız gerekiyor. Hemen aşağıda ayların değerlerini açıklıyoruz.

Ayların sayı değerleri:

 • Ocak – 1
 • Şubat – 2
 • Mart – 2
 • Nisan – 4
 • Mayıs – 5
 • Haziran – 6
 • Temmuz – 7
 • Ağustos – 8
 • Eylül – 9
 • Ekim – 1
 • Kasım – 2
 • Aralık – 3

Sıra kader sayınızı bulmaya geldi. Tablodan doğduğunuzun ayın değerini bulup gün ve yıl ile birlikte toplayın.

Örneğin 3 Nisan 1964 ‘te doğmuşsanız 3+4+1964=1971

1+9+7+1=18 1+8=9 Kader sayınız 9 …

Önemli bilgi: Kader sayısı iki basamaklı çıkarsa, örneğin 11, onun da değerlerini toplayacaksınız. Yani, 1+1=2, kader sayınız olacak. Kader sayısı tek basamaklıdır.

Kader sayısına göre gizli yönlerinizi öğrenin!

[wp_ad_camp_2]

KADER SAYISI 1″ÖNCÜ”

Öncü, lider, yol gösterici ve Planlayıcısınız. Gerçekten güçlü bir kişiliğiniz var. Yeriniz kaptan köşkü. Başkalarına boyun eğmek sizin için yabancı bir kavram. Son derece yaratıcı ve yeteneklisiniz. Düşüncelerinizi bir an evvel yasama geçirmek, gerçekleştirmek için gerekli olan mücadeleci ruhu sizde mevcut. Yükselme hırsı ise yaşamınızın temelini oluşturuyor. Arzu ettiğiniz başarıya ulaşmak İçin yılmadan çalışıyorsunuz. Yöneticilik yeteneğiniz olduğu için

Olaylara hemen hakim olabiliyorsunuz. Yaşamın her alanında bu yeteneğiniz geçerli. Kararlılık, güç ve irade hırsınızın araçları. Ve siz bu araçları büyük bir beceri ile kullanıyorsunuz. Zaman zaman bu niteliklerin olumsuz yönlerini sergilediğiniz oluyor. Böyle durumlarda son derece saldırgan olabiliyorsunuz. Oysa istediğinizi elde etmenin yolu ilişkilerinizde inceliği elden bırakmadan halletmek. Bazen eleştiren ve emreden oluyorsunuz ama size eleştiri yapıldığında kahroluyorsunuz. Aslında son derece hassas bir kalbiniz var. Bu durumda kalbinizin sesini dinleyin. Kısa zamanda hem liderliğinizi hem de dostlarınızı yeniden kazanırsınız.

KADER SAYISI 2 “YARDIMCI”

Sizi başkalarından ayıran iki yönünüz var. Taktik ve insan ilişkilerinde gösterdiğiniz ustalık ve beceri ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Yaşamınızdaki anahtar kelime ise işbirliği. Uyumsuzluk ve tartışmalı konular sisteminizi hemen etkiliyor. Bu yüzden başınıza böyle bir şey geldiğinde bütün gücünüzle durumu düzeltmeye çalışıyorsunuz. Zarif bir insansınız. Bunun yanı sıra başkalarını da çok düşünüyor ve kırmamaya çalışıyorsunuz. Bu yüzden çevrenizden dostlarınız hiç eksik olmuyor. Kader çarkının diğer sayılarından daha mücadeleci bir ruha sahipsiniz. Ancak yaşamın güzel zevklerinden hiç mahrum kalmıyorsunuz. 2 rakamı toparlayıcılığın sayısıdır. Ruhunuzun birleştirici yönünü alevlendirir. Mutluluğuzun temel koşulu ise uyumdur. Yaptığınız her şeyde sanki bir sihir var. Çünkü bir kavramı ele alıp onun içini doldurmakta üstünüze yok. Başkalarının yardıma ihtiyacı olduğunda ortaya çıkıyorsunuz ama gerektiğinde hiç kimsenin yardımı olmadan işinizi kendi başınıza halledebiliyorsunuz.

KADER SAYISI 3″SEÇİCİ”

Örgütlenme yeteneği ve yöneticilik sizde toplanıyor. Becerikli bir insansınız. Bu özelliğiniz sayesinde başarı ve mutluluk dolu bir yaşam sizi bekliyor. İnsanın doğasını ve zaaflarını iyi bildiğiniz için insanlığı düzeltmek amacına yönelik meslekler seçiyorsunuz. Aslında çok bağışlayıcı ve halden anlayıcı bir insansınız. Otorite en önemli silahınız. Yönetici olarak girdiğiniz her yerde bu silahı kullanıyorsunuz. Ne kadar büyük bir toplulukla çalışırsanız başarı ve kazancınız da o derece büyük olacaktır. Endüstri, şirket ve örgütlerde yönetici yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Çok cesur bir insansınız. Yapmanız gerekenleri çok iyi biliyorsunuz. Amacınız herkesin hareket özgürlüğünden faydalanmasını sağlamak. Ama bu da size göre belli bir disiplin içinde olmalı. Kendi özgürlüğünüz için başkalarını incitmekten hoşlanmıyorsunuz. Doğal olarak başkalarının da bunu size yapmasına izin vermiyorsunuz.

KADER SAYISI 4 “DUVARCI”

Yaşam çarkınızın sayısı kareyi simgeliyor. Bu adalet ve eşitlik demektir. Siz ise bu karenin tam ortasında dört tarafınız çevrili olduğu için kıpırdayamıyorsunuz. Hayatınızda biraz da hareket ve renk lazım. Sadece yukarıya doğru gelişebiliyorsunuz. Kare, yaşamın tüm pratik yönlerini temsil ediyor. Ama olaylara değişik açılardan bakmayı başaramıyorsunuz. Sabırlı ve sebatli birisiniz. Çalışmaya her an hazırsınız. Aynen bir duvar ustası gibi araçlarınız mantık ve yöntemdir. Sizin için belirli kalıplar var ve onların dışına çıkmayı hiç aklınıza getirmiyorsunuz. Sadık ve güvenilir bir kişisiniz. Ancak muhafazakarlık sizi kısıtlıyor. Ayrıntılar ise sizin bazı çabalarınızın sonuçlanmasını engelliyor. Kendi fikirlerinizi başkalarına zorla kabul ettirmeye çalışmazsanız ilerlemeniz daha kolay olacaktır. Kimse sizin için görev ve sorumluluktan kaçıyor diyemez. Çünkü nerede güvene ihtiyaç varsa orada sizi buluyorlar.

KADER SAYISI 5 “YAZICI”

Enerjik ve canlısınız. İnce bir zekanın yanı sıra iyimser bir kişiliğiniz var. Yaşam sizin için cesaret gerektiren bir macera. Eğlenmesini ve yaşamasını çok iyi biliyorsunuz. Yaşamın değişkenliği sizin değişik ve çeşitliliğe olan düşkünlüğünüzle tam bir uyum içinde olduğundan yaşama rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Dünyanın merkezi olmaktan hoşlanıyorsunuz. Ama olmadığınızı bir türlü kabul etmek istemiyorsunuz. Özgürlüğünüze çok düşkünsünüz. Sözcükleri kullanmakta çok başarılısınız. Bu yüzden konuşmaya dayalı mesleklerde çok başarılı olursunuz. Eğlence ve yazın dünyasında bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Ancak, üstün konuşma yeteneğiniz bazen sorunlara da yol açabilir. Bilmediğiniz konulara dalarak mahçup olabilirsiniz. Değişken bir karakteriniz var. Size göre akıllı insan zamana ayak uydurmak zorundadır.

KADER SAYISI 6 “ÖĞRETMEN”

Sizin dünyanızın yöneticisi aşktır. Aslında kime aşık olduğunuzun çok da önemi yoktur. Ve evrendeki göreviniz bu felsefeyi ögretmektir. Amacınız ise başkalarına yardım etmektir. Aşka ve ilgiye olan aşırı ihtiyacınızın arkasında kendinize olan güvensizliğiniz yatar. Ailede gerçekleştirdiğiniz huzuru, çevrenize sonra da tüm dünyaya yaymak amaçların en önemlisi. Kabalığa, bayalığa asla tahammül edemiyorsunuz. Ikili ilişkiler tercihiniz. Kendinizden çok başkalarını düşünme özelliğiniz, sizi gençlerin danışmanı, yaşlıların sırdaşı ve dünyanın öğretmeni yapıyor. Çok ender eleştiriyorsunuz. Aslında sizi rahatsız eden çok az şey var. Yanınızda sevgiliniz olsun yeter.
burclara-gore-opusme-banner

KADER SAYISI 7 “MiSTiK”

Gözlemci bir yapıya sahipsiniz. Herşeyin ardındaki nedeni aramanız en büyük özelliğiniz. Yüzeysel hiçbir şey sizi tatmin etmiyor. Tersine merakınızı körüklüyor. Mistik konuları, yeni ve eski ilim alanları ilginizi fazla çekiyor. Tıpkı bir doktor gibisiniz. Sorunlu insanlar aradıkları huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir güç var. Mesafeli tavrınız sizi diğer insanlardan ayırıyor. Ancak yaşamın derinliklerine inenler sizi anlayabilir ve suskun dönemlerinize bir anlam verebilir. Nitekim zaman böyle manasızca içinize kapandığınız oluyor. İnsanlar ilk tanıştıklarında sizden çekiniyor. Doğuştan itibarlısınız adeta. Daima ilgi uyandırıyorsunuz. Felsefi ve kültürel konulara ilginiz büyük. Ancak tam olarak çözebilmiş değilsiniz. Bazen yaşam sizin için bir duş kırıklığı olsa da daha öğreneceğiniz çok şey var. Genelde karamsar ve suskun bir yapıya sahipsiniz.

KADER SAYISI 8 “SANATÇI”

Her şeyi net olarak ifade etme ve hissetme yeteneğine sahip olmasanız da, zekanzın rolü büyük. Çok çeşitli konulardan zevk alıyorsunuz. Zamanınızın büyük kısmını da hayallere ayırıyorsunuz. Fakat yaşamın salt eğlence olmadığının farkındasınız. İnsanlar hakkında kolay yanılgıya düşüyor, gerçek yüzlerini çok geç fark ediyorsunuz. Bilgiye anında ulaşmanın yollarını biliyorsunuz. Hoş sohbet ve eğlencelisiniz. Bu özellikleriniz de kolay arkadaş edinmenizi sağlıyor. Pek çok insan sizi seviyor ama sizi gerçekten anlayan çok az insan oluyor. Bunun sebebi ruhunuzun derinliklerine inebilmeyi çok az kişinin başarabilmesi!

KADER SAYISI 9 “METAFİZİKÇİ”

Yaşamınız, perdenin gerisindeki esrarı, ruhun ve gizli ilmin ardındaki anlamı çözmekle geçiyor. Yaşamınızın amacı gerçeği, yalnızca gerçeği öğrenmek. Bu konuda çok başarılı olduğunuz da bir gerçek. İnsanları tanımak için genellikle 5 dakika incelemeniz yeterli. Hayatı seviyor fakat çok az kişiyi sevmeye değer buluyorsunuz. Hayatınızın her alanında cömert ve kusursuz olmak istiyorsunuz. Karşınızdakilerin de en az sizin kadar kusursuz ve güvenilir olmasını bekliyor, bu yüzden zaman zaman çok acı çekiyorsunuz. Çok güçlüsünüz fakat çabuk incinen altın bir kalbe sahipsiniz. Psikolojik olayları anlama yeteneğiniz muazzam. Ancak sizin dışınızda gelişen olaylar sizi ve ruh halinizi fazlasıyla etkiliyor. Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Yine de sevgiyi her şeyin üstünde tutuyorsunuz.

tarot-fali-yeni-banner