İnce telli ve sönük saçlar kadar kabaran ve elektriklenen saçlar da kadınların güzellik konusunda, başa çıkamadığı sorunlardan. Görünümünüze yakışmadığını düşündüğünüz kabarık saçlarınızı, doğru saç modellerinden faydalanarak daha iyi gösterebilirsiniz.  Yüksek Topuklar ekibi olarak sizlere, kabaran saçlar için en güzel saç modelleri sunuyoruz. Kontrolden çıkan saçlarınız için doğru saç modellerini hemen öğrenin!

Dağınık topuz

Dağınık topuz, çoğu kadın için özellikle de kabaran saçlara sahip kadınlar için bir kurtarıcı. Saçlarınızı taramadan parmak yardımıyla gelişigüzel toplayın ve istediğiniz tutamları tel tokalarla sabitleyin. Gece-gündüz kolaylıkla uygulayabileceğiniz dağınık topuzla, daha havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Sıkı topuz

Saçlarınız dağınık topuza bile direniyorsa, sımsıkı bir topuzla işi çözebilirsiniz. Sıkı bir burgu topuz, stilinize modern hava katacaktır. Ayrıca, son derece pratik bir modeldir. Sıkı topuzunuzu hareketlendirmek için örgülerden veya saç aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Kalın saç bantları, gün içinde kabaran saçlarınızın kamufle etmenize yardımcı olacaktır.

Amazon örgüler

Kalın ve güçlü amazon örgüler, kabaran saçlar için son derece havalı bir tercih. Saçlarınızı topladıktan sonra örgü için ayırdığınız tutamları krepe yaparak kabartın ve örgüye başlayın. Saçlarınız elektriklense bile, modelin bir parçası gibi görüneceğinden sorun olmayacaktır.

Hacimli atkuyruğu

Hacimli atkuyruğu, kabaran saçlarınıza son derece uygun bir model. Gelişigüzel tepeden topladığınız atkuyruğunu alttan krepe yaparak kabartın ve gevşek bukleler ekleyerek daha da hacimli bir hale getirin. Saçlarınızdan bir tutam alarak saç tokanızın üstünü kapatabilir veya değişik aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz.

Sıkı örgüler

Modern ve derli toplu bir model isterseniz, spordan klasiğe, tüm tarzlara uyum sağlayan jet örgüleri deneyin. Bu modeli elde etmek için, saçlarınızı iyice tarayın ve pürüzsüz hale getirin. Daha sonra ıslak bitişe sahip bir saç jeli veya köpüğüyle saçlarınızı sabitleyin. Böylece daha keskin ve kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Şapkadan yardım alın!

Hazırlanmak için hiç vaktiniz yoksa, ünlülerin sokak görünümlerinden ilham alabilirsiniz. Trend bir şapka modeliyle saçlarınızı kamufle edebilir, makyajınızla ve aksesuarlarınızla stilinizi gösterebilirsiniz.

Avantaja çevirin!

Kabarık saçlarınızı kamufle etmek yerine, onları daha da kabartarak cesur ve dikkat çekici bir model elde edebilirsiniz. Sahip olduklarınızı avantaja çevirin ve buklelerinizi ön plana çıkarın. Saçların elektriklenmesini önlemek için, duştan sonra uygulayabileceğiniz saç bakım yağlarından faydalanabilirsiniz.

Yüksek Topuklar öneriyor:

En güzel ve en iddialı topuz modelleri

En etkili saç bakım yağları

Kıvırcık saçlar için bakım önerileri