Hacim veren şampuan kullandığımızda, saçlarımız daha dolgun görünüyor. Saç bakımını destekleyen krem ve serum ile daha iyi sonuçlar alabiliyoruz. Şimdi, yeni John Frieda hacim veren seriyle saçlarınızı güçlendirebilirsiniz!

İçsel gücümüzü artırmak bize motivasyon ve özgüven kazandırır. Peki içsel gücün saçlarımız için de vazgeçilmez bir unsur olduğunu biliyor muydunuz?

Bu durum, günlük dış görünümümüz ve genel ruh halimiz açısından da büyük önem taşır. Şimdi bütün potansiyelinizi ortaya çıkarmanın tam zamanı!

Yeni John Frieda Luxurious Volume Core Restore Protein Şampuanı, saçlarınızda her gün çabasız hacimli bir görünüm sağlamanın ilk aşamasıdır.

Tescilli güçlendirici teknoloji içeren formülü ile saçın gözeneklerine işleyerek bir dönüşüm sağlar ve her bir saç telini daha dolgun gösterecek şekilde güçlendirmeye yardımcı olur. Saçın güçlü, dolgun ve yumuşak olmasını destekler.

Geleneksel saç kremlerinin aksine, Luxurious Volume Core Restore Protein Bakım Kremi, Güçlendirici Protein Kompleksi içeren inovatif şeffaf formülüyle ön plana çıkmaktadır.

Saçı ağırlaştırmayan içerikleriyle, saça derinlemesine nüfuz eder, dolgunlaştırır ve saçın kolay taranmasına yardımcı olur. Eşsiz jel dokusu ile saç telini sarar ve saçı ağırlaştırmadan kolay şekil almasına yardımcı olur

Güçlendirici Protein Kompleksi içeren ve ısı ile aktif hale gelen Hacim Serumu, saçta bir dönüşüm yaratıp güçlendirerek saçın hacimli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

İlk kullanımdan itibaren mucizevi dolgunlaştırıcı etkisi fark edilir. Daha güçlü ve yumuşak hale gelen saçlar şeklini uzun süre korur.

John Frieda Luxurious Volume Core Restore Protein Şampuanı & Saç Kremi: 42,50TL  

John Frieda Luxurious Volume Core Restore Protein İçeren Hacim Serumu: 48,50TL

Gratis, Watsons, Migros, Macro, Rossman ve Yetkili Eczanelerde.