avon-ojelerGüzelliğe değer katan Avon, süper parlaklık sunan birbirinden canlı renklerde tırnak cilalarını sizlerle buluşturuyor. Güzellik salonlarındaki kaliteyi ev konforuna taşıyan yeni geliştirilmiş jel formülü ile Avon Gel Shine Tırnak Cilası, 24 farklı renk seçeneğiyle tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor.

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından Avon, yeni geliştirdiği jel tırnak cilaları ile güzelliğe değer katmaya devam ediyor. Daha güçlü ve pürüzsüz tırnaklar için içeriğinde omega yağları bulunan Avon Gel Shine Tırnak Cilası24 farklı renk seçeneğiyle dikkat çekiyor. Yeni geliştirilmiş jel formülüyle Avon Gel Shine Tırnak Cilası, parlaklığı ve kalıcılığıyla öne çıkıyor.

İlk katını sürdükten sonra Son Kat Tırnak Cilası ile parlaklığı artırmanızı ve canlı renkleri 2 kat daha uzun süre kullanabilmenizi sağlayan Avon Gel Shine Tırnak Cilası, tırnaklardaki kırılmayı da azaltıyor. Bu teknik ile UV ışını uygulamaya gerek kalmadan tırnaklarınızda daha kalıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Tarzınızı yansıtmaya tırnaklarınızdan başlayabilmek için Avon Türkiye’nin Youtube kanalını ziyaret edebilir, tırnak cilası videoları sayesinde tırnak süsleme sanatını izleyerek keşfedebilirsiniz.

Avon Gel Shine Tırnak Cilası, kampanya fiyatı: 17,00 TL