Ev işlerinde zaman kazandıran 5 pratik bilgi sunuyoruz. Özel haberimizi baştan sonra okuduktan sonra “İyi ki öğrendim” diyeceksiniz. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar”, hayatı kolaylaştırmak için her zaman yanınızda!

Mutfak robotunu temizlemek, yanmış yağları kolayca çıkarmak, alışveriş yaparken hediye kazanmak gibi pratik bilgilerle işlerinizi kolayca halledebilir, zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Haydi, başlayalım!

Kıyafetleriniz her zaman güzel koksun!

Çekmecelere yerleştirdiğiniz kıyafetlerinizin her zaman güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Kıyafetlerin arasına sabun veya lavanta keseleri yerleştirin. Güzel koku kıyafetlerinize sinecek, her giydiğinizde mis gibi koktuğunu fark edeceksiniz.

Calgon ile çamaşır makinenizi koruyun!

Calgon ile çamaşır makinenizi kirece karşı koruyup performansını artırın. En sevdiğiniz kıyafetler, her zamankinden daha uzun ömürlü olsun. Keyfini yaşamak ise size kalsın! Yepyeni Calgon özelliklerini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp Calgon web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kiri, kireci ve kokuyu önleyin!

Yeni calgon ile makinenizi temiz tutup koruyabilirsiniz. Etkin formülüyle kiri, kireci ve kokuyu önler. Değerli kıyafetlerinizi güvenle temizleyebilirsiniz. Yeni Calgon hayatınızı kolaylaştırır! Hemen, aşağıdaki Calgon videosunu izleyebilirsiniz.

Buzdolabındaki kötü kokuları yok edin!

Buzdolabında unutulup bozulan yemekler kötü kokuya yol açabilir. Çözüm ise çok kolay: Buzdolabını boşaltın ve sirkeli suyla silin. Ardından küçük bir kase içine süt koyup buzdolabına yerleştirin. Süt, kötü kokuları çekecek ve dolabınız mis gibi kokacaktır.

Yanmış yağları uğraşmadan çıkarın!

Tencerede veya tavanın dibindeki yanmış yağları çıkarmak için saatlerce ovalamanıza gerek yok yok. Biraz elde bulaşık yıkama deterjanı ve biraz su ekleyip tencereyi ocağa yerleştirin. Bir taşım kaynatın. Bu sayede kirler, yağlar yumuşayacaktır. Tencereyi ocaktan indirip süngerle silin ve tertemiz olduğunu göreceksiniz.