İyi ki öğrendim dedirten 5 pratik bilgi

Ev işlerinde zaman kazandıran 5 pratik bilgi sunuyoruz. Özel haberimizi baştan sonra okuduktan sonra “İyi ki öğrendim” diyeceksiniz. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar”, hayatı kolaylaştırmak için her zaman yanınızda!

Mutfak robotunu temizlemek, yanmış yağları kolayca çıkarmak, alışveriş yaparken hediye kazanmak gibi pratik bilgilerle işlerinizi kolayca halledebilir, zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Haydi, başlayalım!

Mutfak robotunu kolayca temizleyin!

Mutfak robotu, blender gibi mutfak aletlerini temizlemek çok kolay: Bir damla elde yıkama bulaşık deterjanı ve bir su bardağı sıcak suyu robotun içine koyun. Robotu bir dakika çalıştırın. Deterjanlı su köpürecek ve robotun içi tertemiz olacaktır.

Buzdolabındaki kötü kokuları yok edin!

Buzdolabında unutulup bozulan yemekler kötü kokuya yol açabilir. Çözüm ise çok kolay: Buzdolabını boşaltın ve sirkeli suyla silin. Ardından küçük bir kase içine süt koyup buzdolabına yerleştirin. Süt, kötü kokuları çekecek ve dolabınız mis gibi kokacaktır.

Yanmış yağları uğraşmadan çıkarın!

Tencerede veya tavanın dibindeki yanmış yağları çıkarmak için saatlerce ovalamanıza gerek yok yok. Biraz elde bulaşık yıkama deterjanı ve biraz su ekleyip tencereyi ocağa yerleştirin. Bir taşım kaynatın. Bu sayede kirler, yağlar yumuşayacaktır. Tencereyi ocaktan indirip süngerle silin ve tertemiz olduğunu göreceksiniz.

Kıyafetleriniz her zaman güzel koksun!

Çekmecelere yerleştirdiğiniz kıyafetlerinizin her zaman güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Kıyafetlerin arasına sabun veya lavanta keseleri yerleştirin. Güzel koku kıyafetlerinize sinecek, her giydiğinizde mis gibi koktuğunu fark edeceksiniz.

Bir yıllık Omo çamaşır deterjanı kazanın!

Evinize beyaz eşya alırken, bir yıllık çamaşır deterjanı ihtiyacınızı kazanmak ister misiniz? O halde, Regal çamaşır makinesi kampanyası tam size göre! Aşağıdaki bağlantıya tıklayın, çekilişsiz kurasız 1 yıllık Omo deterjan kazanın!

Yorum Yapın

vestel