Hayattan istediklerimiz vardır: para kazanmak, evlenmek, kilo vermek, tatile gitmek, terfi almak gibi. Kendimize hedefi belirledikten sonra istediklerimi nasıl elde ederim diye sorarız; işte tam bu noktada, biz Yüksek Topuklar ekibi yanınızdayız ve istediğiniz şeylere nasıl sahip olacağınızı açıklıyoruz!

Hayal ederek, tasarlayarak isteklerinize ulaşmanın yollarını öğrenmek için özel haberimizi hemen okumaya başlayın!

İnsan, tahmin ettiğinden çok daha yüksek ruhsal ve bedensel enerjiye sahiptir. Kendine, isteklerine inanarak ve zihnini hedeflerine odaklayarak mantık çerçevesindeki her isteğine ulaşması mümkündür. Biz, ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak sizi, farkında olmadığınız gücünüzü keşfetmeniz ve isteklerinizi elde etmek için mucizevi yöntemi tavsiye ediyoruz: tasarlayabilmek ve zihinde canlandırmak!

Düşünceleriniz, duygularınız ve davranışlarınız birbirine bağlı domino taşları gibidir; bir tanesinde iyileşme, diğerlerini de olumlu etkiler. Kendinizi nasıl hissederseniz, öyle görürsünüz ve buna uygun olarak davranırsınız ve etrafınızdaki insanlar da sizden aldıkları enerjiye göre hareket eder. Eğer siz kendinizin sağlıklı, güzel, çekici, başarılı olduğuna içtenlikle inanırsanız, böyle davranmaya başlarsınız ve bir mıknatıs gibi ilgiyi üzerinize çekersiniz, saygınlaşırsınız.

Eğer kendinizi beceriksiz, kontrolü olmayan, çirkin ve önemsiz hissederseniz, silik biri gibi davranmaya başlarsanız ve girdiğiniz ortamda kimse siz fark etmez! Hemen şimdi, kendinizle ilgili bu algınızı değiştirip hayatınızı baştan sonra yenilemeniz ve istediklerinize ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz her ne ise ona sahip olduğunuzu gözünüzde canlandırın.

İstediğin şeyin tam olarak ne olduğunu anlayın ve kağıda yazın.

Onu dünyadaki her şeyden daha çok isteyin.

Tüm dikkatinizi istediğiniz şeyin üstüne yoğunlaştırın. Zihninizi onunla meşgul edin.

Onu elde edebileceğinizi bilin. Onu sanki daha şimdiden sizinmiş gibi kafanızda ve gözünüzde canlandırın.

Onu elde etmek için gereken her şeyi yapın ve yılmadan çalışın.

İstediğiniz şeye karşı olan, sizi engelleyen her şeyden vazgeçin.

Onu elde etmiş gibi davranın.

Moral