dusunen-kadin

İsme göre karakter analizi ve aşk uyumu yapabileceğinizi biliyor musunuz? ‘İnsanlar, isminin anlamını karakterlerinde taşır’ diye boşuna söylememişler; isimlerin baş harfine göre aşk ve karakter analizi hemen yapabilirsiniz. Hem kendinizin hem merak ettiklerinizin sırlarını çözmek için rehberimizden faydalanın!

A: Hızlı ve hareketli olmayı sevdikleri için flört aşamasını hemen atlatıp ilişki yaşamak isterler. Eşlerinin çok çekici olmasını önemserler. Tutku ve şehvet onlar için ön plandadır, romantik evreleri hemen birlikteliğe dönüştürmek isterler.

[wp_ad_camp_2]

B: Romantik şarkılar dinlemek, mum ve tütsü yakıp birlikte huzuru hissetmek, ay ışığında yürümek isterler… Sürpriz hediyelerden hoşlanırlar ve duygularını ustalıkla ifade ederler.

C: Sevgilisinin hep yanında olmasını ister, nereye giderse götürmek isteyecek kadar flörtü sever. Elbette bu yakın olma isteğinin ardından cinsel isteğinin yüksekliği vardır.

Ç: Gezmek, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak, hit mekanlarda boy göstermek… Onlar sosyalliği çok sever ve flört etmekten hoşlanırlar.

D: Elde etmek istedikleri her neyse gözlerini karartır ve onun yolundan giderler. Eğer hep sizinle ilgilenmesini istiyorsanız, sizi bir proje gibi görmesini sağlayın ve eğlenceyi izleyin.

E: Cinsel istekleri çok yüksektir ama hassastır; işyerinde yaşanan ufak bir tartışma bile libidosunu olumsuz yönde etkileyebiliyor. Belki siz, onun bu yönde gelişmesi için yardımcı olabilirsiniz.

balon-kadin

F: Dışarıdan bakıldığında ukala ve gösterişe meraklı olduğunu düşünebilirsiniz ama içerisinde altın gibi kalbi vardır. Sabırlı olup, iç dünyasını açmasına izin verdiğinizde sizi mutluluktan havalara uçurabilir.

G: Cinselliği sadece bedensellik olarak görmezler, ruhsal bütünlüğe önem verirler. Erotik masajlar, kışkırtıcı konuşmalarla önce ruhunuzu tavlar, sonrasında birlikte aşamasına geçerler.

H: Kendisinden daha bilgili, kültürlü insanlarla birlikte olup gelişmek, büyümek isterler. Bu yüzden, üzerinize ilgi çekmek istiyorsanız sürekli öğrenen, bilen ve öğreten bir kişi olmanız çok önemlidir.

I-İ: Oldukça duygusaldır ama reddedilmekten korktuğu için duygularını açıklamaktan çekinebilir. Öncelikle sizden duymak, sevildiğinden emin olmak ister… Bencil olduğunu düşünmeyin, onun içinde sevilmek isteyen küçük bir çocuk var sadece.

J: Bedensel çok güçlüdür hatta Freud’un libido tanımı için bu insanlardan ilham aldığından şüphelenebilirsiniz: cinsel istekleri çok yüksektir! Her defasında sizi büyülemek ve tavlamak isterler.

K: Duygularını içinde yaşar, dışarıya yansıtmak istemez… Ancak onu gerçekten tanımasını istediği insana ruhunun kapılarını açar. Eğer sabırlı olursanız, onun ne kadar şehvetli olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, sadakate çok önem verirler.

L: Aşık olmaya aşıktırlar, duygularını coşkuyla yaşar ve sevmeye değer verirler. Sizi göklere çıkarıp, orada unutma potansiyelleri yüksektir; yani biraz güven sorunu yaşayabilirsiniz.

M: Güvendiklerinde kendilerini tamamen ilişkiye adar ve varını yoğunu ortaya koyar… Arkadaşınız, dostunuz, sevgiliniz, aileniz olacak kadar teslim olurlar. Ancak duygusal oldukları için kırılmaya da müsaitlerdir, hassas olmalısınız.

burclara-gore-taslar

N: Siz onların masum ve utangaç göründüklerine bakmayın: içlerinde adet bir kaplan yaşatıyorlar! Cinsellikle müthiş yetenekli olduklarını ve monotonluğa düşmenden sizi mutlu edeceklerinden emin olabilirsiniz.

O: Cinsellik, onlar için birinci plandadır ve her türlüsü severler. Bir bakmışsınız uzun uzun öpüşüyor, bir bakmışsınız aksiyon alıyor! Ama her durumda da çok önemseyerek yapar bunu.

Ö: Onaylanmama korkuları olduğu için size yakınlık göstermeleri veya çıkma teklif etmeleri oldukça zordur. Eğer ondan hafif bir kıpırtı görüyorsanız, ilk adımı siz atın ve korkmayın: karşılık verecektir.

P: İnsanların onu nasıl gördüklerini çok önemser. Bu yüzden kendi görüntüsü kadar yanında taşıdığı insanın görüntüsü de önemlidir. Birlikte olduğu insanın hem şık hem zeki olmasını ister.

R: Eş seçimlerinin narsistik olduğunu göreceksiniz: çünkü onlar kendilerini çok beğenir. Her şeyin en iyisini, en güzelini bildikleri için hayatta da bunları isterler. İlgiyi üzerinizde tutmak istiyorsanız eğer, onun kadar zeki, onun kadar girişimci olmalısınız.

S: Sohbet etmekten çok hoşlanırlar ama bildiğiniz gibi değil: sevişirken bile! O cinsellik sırasında çok konuşan insanlar genelde gruba mensuptur. Konuşma özellikleri, iyi iletişim kurmayı da sağlar. Kavgaları şiddetle değil kelimelerle çözerler.

Ş: Kontrol ve düzene çok önem verirler. Eşyaları hep aynı yerde dursun, aradıklarını hemen bulsun isterler; bu yüzden uyumlu bir eş olmak istiyorsanız siz de düzenli olmalısınız. Cinselliktense flört etmeyi daha çok severler.

T: Dominant görünümlü gerçek bir romantiktir. Nasıl bu kadar taş kalpli oluyor dediğiniz anda kalbinin pamuk gibi olduğunu gösterir size ve bir daha aşık olursunuz. Ancak dikkat: çok romantik oldukları için sizden de aynı şekilde davranmanızı beklerler.

U: Sevgilisini her şeyin üstünde tutacak kadar aşka ve sevgiye değer verir. Ancak, sizden de karşılığını bekler. Eğer, onunla buluşmak veya iş yemeğine katılmak gibi iki seçenek arasında kalmışsanız, mutlaka onu seçmelisiniz.

Ü: Cinsellik onlar için temel bir ihtiyaç gibidir. Eğer yatağınızda mutlu değilse, yanınızda da mutlu olmaz. Sevgisini cömertçe sergiler, sevişirken yenilikler denemek ister.

eldivenli-kadin

V: Bireysellik ve özgürlük onlar için önemlidir, tam size bağlandığını düşündüğünüz anlarda bile gitmeye hazır gibi görünür… Başarılı ve deneyimli insanlardan hoşlanır, keşfetmek isterler.

Y: onaylanma ihtiyacı çok yüksektir, bu yüzden en basit bir tamirat işini yaptığında bile Amerika’yı keşfetmiş kadar ilgi göstermeli ve kutlamalısınız. Onun bu ihtiyacı yatakta yaratıcı olmasını sağlar ve sizi mutlu edip onay kapmak için gereken her şeyi yapar.

Z: Sorunlarınızı dinler, çözüm bulmak için çabalar, sevişmek için hazır olmanızı bekler, sabırlıdır… Yani ideal eş olduğunu düşünebilirsiniz ama dikkat: melankolik bir yapısı vardır, en mutlu olduğunuz zamanlarda bir kavga çıkarıp huzuru kaçırabilir. Fakat korkmayın, tek amacı ilişkinin tutkusunu canlı tutmaktır.