Saf gümüş ve benzersiz taşlarla tasarlanan “PANDORA 2017 Sonbahar Koleksiyonu” ışıltılı görünümüyle yeni sezonda baş döndüren stillere imza atacak.

Eski mücevher kutularındaki geometrik sembollerden esinlenen, “PANDORA Sallantılı İhtişam Koleksiyonu” ustalıkla işlenmiş şeffaf kübik zirkon taşlarla ışıltınızı yansıtıyor.

PANDORA’nın etik değerlerine bağlı kalarak üretilen ve her biri ince işçilikle elde tamamlanan “PANDORA Sallantılı İhtişam Koleksiyonu”ndaki geometrik avizeyi andıran küpeler, şeffaf kübik zirkon taşlarının ışıltısıyla göz alıyor.

“PANDORA Sallantılı İhtişam Koleksiyonu”nda yer alan yüzlerce ışıltılı taştan oluşan gözyaşı damlası formundaki kolye ucu, her harekette ışığı yakalıyor ve yansıtıyor. Zarif kolye ucunu saf gümüş zincirle tamamlayarak imza parçanız olarak tek başına kullanabileceğiniz gibi uyumlu küpelerle tamamlayarak parıltınızı arttırabilirsiniz .

  PANDORA’nın yeni keşiflerini ve dehasını yansıtan “Geometrik Parıltı Koleksiyonu”, geleneksel el işçiliği ustalığına yeniden hayat vererek mücevher sanatını onurlandıran ve maksimalist bir stil yaklaşımı benimseyen zarif ve köşeli yeni tasarımlardan oluşuyor.

Farklı metalleri ve yenilikçi taş kesimlerini çağdaş kombinasyonlarda ilham verici tasarımlarla bir araya getiren koleksiyonun yüzüklerinde, çeşitli büyüklüklerde sekizgen fantezi kesim taşlar kullanılıyor. Bu yeni kesim tekniğiyle klasik sekizgen kesim, sekiz kenarlı şekille birleştirilerek her taşın ışıltısı ve parlaklığı arttırılıyor. Çevresindeki daha küçük taşlarla bir hale görünümü yaratan ve vintage hissi veren parçalar, tek başına kullanılabildiği gibi küpe ve kolye uçlarıyla tamamlanarak etkisini daha da güçlendiriyor.

“Geometrik Parıltı Koleksiyonunda yer alan keskin kareler ve pürüzsüz şekilli charm’ların, saf gümüş, 14k altın ve PANDORA Rose olmak üzere üç farklı seçeneği bulunuyor. Saydam taşlar ve tozpembe kristaller, PANDORA’nın imzası olan kalpli yan yüzey detayı, tasarımlara çeşitlilik ve zenginlik katıyor.

Kadınların sayısız seçeneklerle ve yepyeni şekillerde kendi tarzlarını ifade etmesini sağlayan “PANDORA 2017 Sonbahar Koleksiyonu”nu keşfetmek için en yakın PANDORA mağazasını ya da daha fazla bilgiye ulaşmak ve ilham almak için www.pandora.net adresini ziyaret edebilirsiniz.