kadinlara-ozel

Alarm çalmış ama duymamışsınız. Muhtemelen gece kendinizi kaptırıp izlediğiniz şu film yüzünden uykunuzu alamadınız. Ancak bu durumu patrona açıklamanın akılcı bir yolu yok. O zaman acele edin ve 15 dakika içinde tepeden tırnağa hazır olun!

Zamanınız ne kadar kısıtlı olsa da, elinizi yüzünüzü yıkayıp, nemlendiricinizi sürecek kadar zaman hep vardır. Bunu hiç ihmal etmeyin.

Bu sırada diş fırçasına macunu sürün ve nemlendiriciyi yüzünüze yedirirken, dişlerinizi de fırçalayın. İki elinizi kullanarak, beyninize de önemli bir egzersiz yaptırmış olursunuz.

Bazı kuaförlerin sanki ellerinde sihir vardır. Saçları öyle bir keserler ki; inanılmaz bir form veririler. Siz de kendinize bu şekilde bir saç modeli kestirin ve her gün saatlerce saçınızla uğraşmaktan kurtulun. Basitçe biraz köpük veya spreyle halledilebilecek bir model kullanın.

Gözlerin uykusuzluk yüzünden biraz şiş olabilir. Bunu geçirmenin kolay bir yolu var. Buzluktan çıkardığın birkaç adet buzu bir torbaya koy ve gözünün üstüne bir süre tut. Şişliklerin çabuk indiğini fark edeceksin. Daha pratik bir ürün ister misiniz? Göz çevresine sürer sürmez şişliklerinizi geçirecek bu ürünü denemenizi tavsiye ederiz.

Ne giyeceğine karar veremediğin zamanlar için dolabında her zaman rahat ettiğin bir elbiseyi hazır tut. Cankurtaran elbiseler, bazen çok işe yarıyor değil mi? Aslında geceden kıyafetlerini hazırlamak daha akılcı bir çözüm ama şu anda bunu tartışacak vakit yok!

Her zaman iyi marka pudra kullan çünkü iyi bir pudra makyajla ilgili pek çok sorunu çözer. Yüzüne pudranı sür. Üstüne biraz allık, çok hafif tonlarda kahve bir farı öylesine göz üstüne sür ve gerekirse parmağınla dağıt.

cay-icen-kadin

Rimelini sür ve dudağına parlatıcı uygula. Malzemelerini çantana koy çünkü öğle tatilinde, yüzünün rengini canlandırmak isteyebilirsin.

Çantanı kontrol et! Parfümün, cep telefonun ve anahtarların yerinde mi?

Kahvaltı edecek vaktin yok! Hemen yanına biraz yulaf ve süt al. İş yerinde kahvaltını yapabilirsin. Yoksa nasıl taşıyacağını bilmiyor musun? Hemen önerelim o zaman!

Artık hazırsın, işine gönül rahatlığıyla gidebilirsin!