moda-alisveris-ayakkabi

Az bütçeyle daha çok parçaya sahip olmak istiyorsanız, size özel tavsiyelerimiz var! Alışverişi sevenler için Kasım ayı süper fırsatlar sunuyor! Kış koleksiyonlarında erken indirim, yeni yıl öncesi ‘Black Friday’ kampanyalarıyla Kasım’da alışveriş bir başka güzel olacak!
Özel indirim kuponları kazanın!

Ayakkabı fırsatları için öncelikle Flo, Deichmann veya Ayakkabı Dünyası gibi raflarında farklı markalara ait ayakkabı modelleri bulabileceğiniz mağazalara göz atabilirsiniz. Hemen hemen her şehirde ya da AVM’de şubesi olan bu mağazalardan internet üzerinden de ulaşıp indirim kodu ve ya hediye çeki gibi özel fırsatlardan faydalanarak daha ucuza sipariş vermeniz elbette ki mümkün. Bu mağazalarda indirim avantajı sağlayan kupon kodlarını adresinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu fırsatlar sayesinde herhangi bir ürünü promosyon fiyatına ek indirimlerle satın almanız mümkün. Sadece aradığınız ayakkabının hangi mağazada daha avantajlı fiyata satıldığını araştırmak için biraz vakit ayırmanız gerekiyor o kadar.

ayna-moda-kadin

Süper fırsatlar için Cuma’yı bekleyin!

Geleneksel Black Friday indirimleri 2016 yılında 25 Kasım’a denk geliyor. Ülkemizde “Kara Cuma” şeklinde de adlandırılan bu özel günde mağazalar seçtikleri ürünlerde çok çarpıcı süpriz indirimler yapıyor. Black Friday yaklaşırken Estee Lauder, Avon, Watsons ve Gratis gibi markaların haftalık indirim kataloglarını takip etmekte fayda var. Göz koyduğunuz makyaj ve kozmetik ürünlerini gerçekten çok daha düşük fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu yüzden alışveriş listenizde bulunan pahalı ürünler için biraz daha sabredip Black Friday’i ya da artık raflarda kalmalarına deyim yerindeyse artık tahammül edilemeyen ürünlerin yok pahasına satıldığı yıl sonu indirim kampanyalarını bekleyebilirsiniz.

İnternetten alışverişi tercih edin

Kış sezonunda içinizi sıcak tutacak kazak, mont gibi giyim ürünleri için mağazaların internet sitelerine muhakkak göz atın. AVM şubelerinde göremeyeceğiz ürünleri ve indirimleri online mağazalarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Halen birçok mağaza yaz sezonundan kalan stoklarını tüketmek için farklı promosyonlar düzenlemeye devam ediyor. Bu gibi fırsatlar sayesinde şu anda t-shirt ve bluz gibi yazlık ama ev ve ofis ortamında rahatlıkla giyebileceğiniz giysilere yaz sezonundaki fiyatlarından neredeyse %90 daha ucuza sahip olabiliriniz.

gozluk-sari-moda-sac

Alerabat ile satın alırken kazanın

Satın almayı istediğiniz elbise indirimde değilse yine göz atıp güncel kuponlar üzerinden karar verebilirsiniz. Sitede şu anda farklı oranlardaki fırsatları oldukça rağbet görüyor. Trendyol ve Markafoni gibi günlük butikler açan alışveriş sitelerini de yakın takibe alıp anlık indirim fırsatlarından yararlanmak da başka bir tasarruf yolu. Bu tip butik mağazaların çoğunda Kasım ayı boyunca belirli banka kartlarına özel sepet indirimleri var. Yani promosyonlu ya da “2 al 1 öde” tarzındaki butiklerden sipariş verirken ödemenizi kampanya kapsamındaki kartla yaptığınızda sepette ekstradan fiyat indirimi alıyorsunuz.