Alışveriş yapmayı seviyoruz ama indirimli alışverişi daha çok seviyoruz, değil mi? “Yüksek Topuklar” ekibi olarak size modadan kozmetiğe kadar geniş bir alanda indirim kuponlarıyla avantajlı alışverişin püf noktalarını sunuyoruz!

İnternetten alışverişi tercih edin!

Türkiye’nin en büyük ve güvenilir markalarının internetten satış siteleri var. Mağazalara kıyasla, çok daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Sezon sonu indirimleri, özel kampanyalar hatta internete özel koleksiyonlarla alışverişi daha karlı hale getirmek mümkün oluyor…

Elbette, pek çoğumuzun internetten alışveriş yapma alışkanlığı var ama bunu indirimli alışverişe dönüştürmek ve tasarruf etmek için indirim kuponları kullanmayı tavsiye ediyoruz.

İndirim kuponları kullanıp karlı çıkın!

İnternetten alışveriş yaparken indirim kuponları kullanarak daha hesaplı alışveriş yapabiliriz. “” sitesi üzerinden indirim kodları ve kuponlarını alıp Türkiye’nin en iyi markalarından, en avantajlı fiyatlarla yeni kıyafetlere, kozmetik ürünlere sahip olabilirsiniz.

Anında 50 TL indirim kazanın!

“” markasının kıyafet, ayakkabı ve aksesuar grubundaki ürünlerini çok seviyoruz. Hem son modayı yansıtıyor hem uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Buna, bir güzel haber daha ekleyelim: “” sitesiyle Defacto’dan alışveriş yaparsanız, anında 25 TL indirim kazanıyorsunuz. Üstelik, “ALERABAT”, sadece Defacto için değil Boyner, Mavi, Trendyol, FLO gibi birçok markada indirim avantaj sağlıyor. Bizce, kesinlikle denemeye değer!

Özel günlerde uygun fiyata hediye edin!

Doğum günü, yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü gibi yıl içerisinde pek çok özel günde hediye alma ihtiyacı duyuyoruz. Sevdiğimiz bir insanı mutlu etmek, tatlı bir hatıra bırakmak oldukça güzel; ancak hediyeler sıklaşınca bütçemiz zorlanabiliyor… Çözüm ise oldukça kolay: “ALERABAT” sitesinin sunduğu indirim kuponları ve kodları kullanarak hediye alırken bütçemize uygun hareket edebilir hatta tasarruf edebiliriz.

Şu anda “ALERABAT” alışverişlerinizde:

  • Boyner’den anında 200 TL
  • Gap’ten anında 50 TL
  • Trendyol’dan anında 50 TL
  • Tchibo’dan anında 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

Ayrıca, “ALERABAT” sitesinde yüzdesel indirimler kazanabiliyorsunuz. Morhipo alışverişlerinde %90’a varan indirimler, Adidas’da %25 indirimle alışveriş yapabiliyorsunuz.