ince-telli-saclar

İnce telli saçlarımı dolgun göstermek en büyük isteklerimden biridir. Bitkisel bakım yağlarıyla haftada bir kez saçlarıma maske yaparım ama gün aşırı kullandığım şampuanla kolayca bakım yapabildiğimi öğrendim! Sizlere, hayatınızı kolaylaştırıp ince telli saçlarınızı güzelleştirecek bu keşfimden bahsetmek istiyorum.

Fransız kadınlarının beğeniyle kullandığı Klorane markası, yeni keten lifli şampuan, bakım kremi ve spreyinden oluşan setiyle ince telli saçlarımı hiç beklemediğim kadar dolgunlaştırdı! Özellikle saç bakım kremlerini saçımdan arındırmakta çok zorlanırdım ve saçımı ağırlaştırması, çabuk yağlandırmasına sinir olurdum! Ama bu, Klorane bakım kremi, kolaylıkla saçımdan temizlendi ve yumuşacık yaptı, üstelik kuş tüyü gibi hafifti saçlarım. İlk denemede bile göz görülür fark yaratan Klorane keten lifli şampuan ve bakım kreminden çok memnun kaldım. Aşağıda, Klorane şampuan hakkında daha bilgi bulacaksınız.

Klorane keten lifi içeren bakım serisi, saçı ağırlaştırmayan silikonsuz ve ultra yumuşak formülü sayesinde saçların daha kolay taranmasını ve kökten uca hacim kazanmasını sağlar. Silikon ve paraben içermeyen bakım serisi, ince telli saçlara hem hacim kazandırır, hem de yumuşaklık verir.

Her kadın hacimli ve gür saçlara sahip olmak ister. Genetik faktörler nedeniyle doğuştan ince, hacimsiz ve sağlıksız görünen saçlarınızı doğru beslenme ve doğru seçilmiş ürünlerle yapılan bakım sayesinde gür ve hacimli bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Doğuştan kalın saç telleriniz olmasa bile doğru saç bakımı ile sağlıklı, hacimli, gür görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

klorane-keten-sampuani

Saç bakımında bitkisel uzman Klorane Laboratuvarları binlerce yıldır Akdeniz topraklarında yetiştirilen, bioçeşitliliği koruyan, yumuşak ve dayanıklı özelliğe sahip keten tohumu lifinden ince telli saçlara hacim verici Klorane Keten Lifi Ekstreli Bakım Serisini üretti.

Klorane Keten Lifi Ekstreli Hacim Serisi, Klorane Laboratuarları tarafından Akdeniz topraklarında ekosisteme zarar vermeden yetiştirilen keten bitkisinden elde ediliyor. İnsanoğlu tarafından yetiştirilen en eski bitkilerden olan keten bitkisinin mavi çiçekleri güneşin ilk ışıklarıyla beraber açar. Olgunluk döneminden sonra kahverengi ve parlak tanelere dönüşür. Bu tanecikler müsilaj maddesi içerir ve bu taneciklerden keten lifi elde edilir.

Klorane Keten Lifi Ekstreli Şampuanı saçlarınızda bir sefer kullanmanız yeterlidir. Islak saça uygulanan şampuanın etkisini göstermesi için 2-3 dakika bekletin ve durulayın. Ardından Klorane Keten Lifi Ekstreli Bakım Kremini nemli saça uıygulayın ve 2-3 dakika bekletip, durulayın. Daha sonra kısım kısım ayırdığınız saçlarınıza 2-3 kez Klorane Keten Lifi Ekstreli Sprey sıkın. Sonra saçınızı tarayın, doğal yolla, ya da fırça ile kurutun.

Klorane Perakende Satış Fiyatı:

Klorane Keten Lifi İçeren Bakım Şampuan: 200 ml 32 TL, 400 ml 42 TL

Klorane Keten Lifi İçeren Bakım Kremi: 39,9 TL

Klorane Keten Lifi İçeren Bakım Spray: 39,9 TL