sporcu-kadin

İnsan vücudunu hastalıklara karşı koruyan, bakteri, virüs, tümör gibi hücreleri tanıyıp onları yok eden işleyişlerin tümüne bağışıklık sistemi adı verilir. Halsizlik, grip, soğuk algınlığı, kanser dahil pek çok hastalığa yakalanma olasılığının düşük olması için bağışıklık sisteminin olabildiğince güçlü olması gerekir. Bağışıklık sisteminin zayıf olduğu bünyelerde enfeksiyon görülme ihtimali çok yükselir. Aynı zamanda bağışıklık sisteminin zayıflaması kronik ve kendini sürekli tekrar eden hastalıklara da davetiye çıkarır. Sürekli hastalıkla boğuşan bünye de bağışıklık sisteminin güçlenmesi de bir hayli zor olur.

Vücudumuzda bağışıklık sistemi, gün içinde aldığımız besinlere göre şekillenir. Bazı besinler bağışıklık sistemimizi güçlendirmede etkili olurken, şeker, alkol gibi gıdaların kullanımı ya da fazla kullanımı, hava kirliliği, sigara tüketimi gibi etmenler bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkiler.

Günlük besinlerin yetersiz kaldığı durumlarda vücut kendini hastalıklara karşı korumak için yardımcı besin takviyelerine ihtiyaç duyabilir. Bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, tercih edilecek ürünün içeriğinin doğal olmasıdır.

Doktorunuza danışarak gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz imuneks serisi, tam da bu ihtiyacı karşılamaya yönelik kullanılan bir ürün grubudur.

miranda-kerr-spor

imuneks kapsül, imuneks şurup, imuneks q10, imuneks emetium olmak üzere farklı yaş grupları ve durumlarda kullanılan ürünlerden oluşan Imuneks serisi, beta glukan ekmek mayasından elde edilen bağışıklık sistemini güçlendiren doğal içerikli besin takviyeleridir. Beyaz kan hücrelerini aktive eder ve vücutta hasarlı dokuların iyileşmesine destek olurlar. Hepsinin antioksidan özelliği vardır.

Doktor tarafından aksi kullanımı belirtilmedikçe imuneks Kapsül yetişkin yaş gruplarında rahatlıkla kullanılabilir. imuneks şurup içeriğindeki ekstra c vitamin takviyesi ve portakal tadındaki formulü ile çocuklarda rahatlıkla tercih edilebilir. imuneks q10 ise içeriğindeki daha fazla antioksidan ile orta yaş ve üzeri kişilerde kullanıma daha uygundur.

İmuneks ürünleri ilaç olarak değerlendirilmemelidir. imuneks ürünlerinin hepsi kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayan ve bağışıklık sistemini güçlendiren doğal içerikli besin takviyesi olarak kullanılır. imuneks, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından ‘genel olarak emniyetli ürün grupları’ arasında yer almaktadır.

mutlu-cift

Değişen hava şartları, yetersiz ve düzensiz beslenme, hava kirliliği gibi nedenlere vücudun direncini kaybetmemesi için bağışıklık sisteminize bitkisel destek imuneks ile vücudumuzu kötü koşullara karşı dayanıklı tutmalıyız. imuneks şurup, imuneks kapsül, imuneks q10, imuneks emetium ürün gruplarını eczanemizde.com adresinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ürünleri web sitemizden online olarak satın alabilir ya da telefonla sipariş seçeneğini kullanabilirsiniz.