mutlu-cift-sevgili

İlişkiyi canlandırmanın yolları

Uzun ilişkilerin düştüğü tuzaklardan biri monotonluğa kapılmaktır. Eşler birbirine güvenir, sever ama eski heyecanını kaybeder. Peki, ilişkiyi canlandırmak için ne yapılmalı? En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” ilişkiyi canlı tutmanın yollarını sizinle paylaşıyor!

  • Mutluluk planları yapın

Market alışverişini, faturaların ne zaman ödeneceğini planlıyorsunuz ama mutluluk hedefleriniz var mı? İster tek başınıza ister eşinizle mutluluk planları hazırlayın. Birlikte neler yapabilirsiniz? Gelecek planlarınızda aynı fikirde misiniz? Bu planlara ulaşmak için ne kadar zaman gerekiyor? Bu sorular üzerine düşünün, aklınıza fikirler gelecektir ve bu planları hayata geçirmek için beraber çabalayın.

Önerimiz: Herkesin verecek birkaç fazla kilosu vardır. Birlikte spor ve diyete başlama planı yapın, hedefine ulaşana birlikte bir hediye alın.

  • Cinsel hayatınızı renklendirin

Kabul etmemiz gereken bir gerçek var: Özen gösterilmediği takdirde uzun ilişkilerde cinsel hayat cansızlaşıyor, eski heyecanı vermiyor. Ancak bunu değiştirmek size bağlı! Şimdiye kadar hiç yapmadığınız pozisyonlarla sevişin, birbirinizin tadını çıkarın. Mutfakta, otelde, salonda… Daha önce yapmadığınız yerde seks yapın.

Önerimiz: 99 Kamasutra seks pozisyonlarını öğrenip her gün birkaç tanesini yapmaya çalışabilirsiniz. Belki de orgazm olmak için en doğru pozisyonu bu şekilde bulacaksınız.

zevk

  • Öpüşmenin gücünü kullanın

İlişkiyi canlandırmanın yollarından biri, sık sık öpüşmektir. Hormonları aktive eden öpüşme, çiftleri birbirine bağlar. İlişkinizin ilk günlerinde ne kadar hevesli ve heyecanlı olduğunuzu düşünün. Onunla beraber olduğunuzda dokunmadan duramıyordunuz, öyle değil mi? Peki ya şimdi ne değişti? Öpüşmeyi siz başlatın, devamı gelecektir.

Önerimiz: Eğer kötü ağız kokusu yüzünden öpüşmekten kaçınıyorsanız, bunu ona doğruca söyleyin ve çözüm bulmasını sağlayın.

  • Jartiyer tüm kapıları açar

Biz kadınlar, erkekleri suçlasak bile ilişkide kolayca kendimizi bırakabiliyoruz. İlk günlerde takım iç çamaşırları giyerken ilişki ilerledikçe neredeyse yırtık çamaşırlarla karşısına çıkacak hale geliyoruz. Haydi, buna son verelim! Sizi bambaşka bir şekilde görmesini sağlarsanız, onun kalbinin heyecanla ve istekle atmasına neden olabilirsiniz. Farklı tarzda iç çamaşırları yatak odasında büyük değişiklikler yarattığı gibi, ilişkinizin de eskisi gibi keyifli olmasını sağlayacaktır. Jartiyerleri baş köşenize koymayı unutmayın.

Önerimiz: Yepyeni iç çamaşırı takımlarına bakmak size ilham verir, bizde de çok fikir var! Görmek için buraya tıklayın

[wp_ad_camp_2]

  • Anlarınızı birlikte zenginleştirin

Sosyal medyada o ne yapmış, bu ne paylaşmış derken ilişkimizi unutuyor, anının zenginliğini kaçıyoruz. Gerçekten, arkadaşımızın “kahve keyfi” deyip paylaştığı fotoğrafına bakmak, mutluluğumuzdan daha mı önemli? Hadi ama, hayatımızın ve eşimizin kıymetini bilelim, anlarımızı zengineştirelim! Sonraki ya da önceki planlarınızı zihninizden temizleyin ve sadece “şimdi”ye odaklanın. Bunu yaptığınızda beraber zaman geçirmekten zevk aldığınızı göreceksiniz.

Önerimiz: Hafta sonu için değişik aktivite fikirlerimiz var, okumak için buraya tıklayın.

  • Ona özel bir mektup yazın

Ona mektup yazmaya ne dersiniz. Eski bir yöntem olsa da hala çok romantik olduğunu kabul edin. Aklınızdan ve zihninizden geçenleri kağıda dökün ve çalışma masasının üzerine, yatağının içine ya da bilgisayarının üzerine bırakın.

Önerimiz: Sevgiliye mektupta neler yazılacağını düşünüyorsanız, sizin için güzel bir örneğimiz var. Okumak için buraya tıklayın

orgazm-olmak-banner