21 Mayıs – 31 Mayıs

Çok yönlü ve beceriklidirler. Yargı ve mantık gücüne sahip yenilikten hoşlanan, yeni insanlar tanımaktan zevk alan, bilgiyi önemseyen, meraklı ve öğrenmeye aç, mantıklı, eğri ile doğruyu ayırt etmesini bilen, kıvrak zekaya sahip, konuşma kabiliyeti olan, kendini yönlendirebilen düşmanlarını yenmeye başarabilecek kadar akıllı olan kişilerdir.

1 Haziran – 10 Haziran

Sosyal ilişkilerini önemseyen, akıllı davranabilen, zeki, uzlaşmacı, hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilen, nabza göre şerbet vermeyi bilen, yeniliklerden hoşlanan, değerli olanı bilen, duyarlı ve yapıcı davranabilen, rahatına düşkün, sıradan şeylerden hoşlanmayan, kaliteye önem veren, ince, nazik ve aşka önem veren insanlardır.

11 Haziran – 21 Haziran

Modern düşünebilen, tarafsız ve objektif olan, manyetizması güçlü, arkadaşlık olgusunu önemseyen, özgürlüğüne düşkün, mantıklı davranabilen, orijinal her şeyden hoşlanan, pek çok insanla anlaşabilen, fikirleri birçok insan tarafından beğenilen, kuvvetli iradesi olan, yaratıcı, bireylik duygusu gelişmiş, haksızlığa boyun eğmeyen bir yapıları vardır.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak