21 Mayıs- 21 Haziran tarihleri arasında doğan ikizler kadınını yıldızname bakımı hava grubu olarak tanımlamıştır. İkizler erkeği gibi ikizler kadını da çok güler yüzlü ve tatlı dillidir. Kin tutmaz, kimseye darılamaz bir yapısı vardır. İkizler kadını yıldıznamesi bakımına göre küstüğü kişilerle bile kısa sürede tekrardan barışır. İkizler kadını yıldızname analizi bu yıldız altında doğanların yüzü büyük ve yuvarlak, kaşları güzel, boyu ve boynu uzun olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Yine ikizler burcu erkeği gibi ikizler kadını da gevezedir. En az erkekleri kadar edebiyatta şan ve şöhrete sahip olmayı arzular. Yıldızname bakımı bu kişilerin de sezgi gücünün çok kuvvetli olduğunu söyler. İkizler kadını yazar olmayı ve yazarlık yapmayı hep hayal eder ve bir gün ün kazanmış gerçek bir yazar olacağına inanır.

İkizler burcu kadını yıldızname bakımı bu burca mensup bayanların genellikle insanlarla içli dışlı olmadığını gösterir. Evleneceği kişiyi akrabalarından seçmeyi tercih ederler. Anne ve babası kendisi için çok çaba harcar. Onun iyiliği için yapmadıkları şey kalmaz.

Eşiyle birlikte bir çok çocuğu olur ve genellikle bu çocuklar erkek olur. Çocukları da anne babası gibi onun için çok hayırlı olurlar. Kalabalık yerlerde yaşamamak onun için iyi bir şeydir. Yıldızname kitabı ikizler kadınının en iyi dostunun aslan olduğunu belirtmiştir. Aksine, balık burçları da kendisinin baş düşmanıdır.

Aslan burcu insanlarla dost olmaya ne kadar çalışacaksa balık burcu insanlardan da o derece kaçmalı, uzaklaşmalıdır. İnsanlarla olan ilişkilerinde genellikle cömert davranır ve eli boldur. Verdiği malın veya paranın tasasına düşmez. Genellikle iyilik yaptığı kişilerden kötülük bulur. Kötü, korku dolu işleri sevmez ve onlardan uzak durur. Tuzlu yemekleri sever ve sebze yemeklerini bolca tüketir.

Ayrıca yemeklerde ekşi şeyleri de sever. Tatlıya bayılır ve hiç karşı koyamaz. İkizler kadınının yıldızname bakımına göre, safra iltihabı hastalığına yakalanma ihtimali yüksektir. Ayrıca diz ve kalp ağrısı çeker. Sık sık baş dönmeleri yaşayabilir. Soğuk algınlığına yakalanmamak için ayrı bir özen göstermelidir.

İkizler burcu kadını yıldızname yorumları kişinin yatarken güneşin battığı yöne doğru yatmasının kendisini daha huzurlu ve rahat hissetmesini sağladığını söyler. Bir sayı seçmesi gerektiğinde beşi seçmelidir. Beş onun için uğurlu sayıdır. İkizler kadını için zümrüt yüzük takmak uğur getirebilir.

Sarı gri ve mavi elbiseler giymek kendisine uğur getirir ve vücuduna pozitif enerji girişini sağlar. Evinde mimoza ve çiğdem yetiştirmesi evine bereket getirir. Daha huzurlu ve mutlu bir ailesi olur. Biriyle buluşmaya giderken ve ya stresli bir iş yaparken hareketli müzikler dinlemesi hem şans verir hem de kafasının dağılmasını sağlar. İkizler kadını tam bir emanetçidir.

Verdiğiniz hiçbir emanete ihanet etmez. Eğer sizi dost olarak görmüşse, gerçekten dostusunuzdur. Arkanızdan kötü planlar kurmaz. Hep sizin iyiliğinizi düşünür, sizin iyiliğiniz için çaba harcar. Hamileyken düşük yapma ihtimali vardır. Doğurduğu çocuklar genellikle erkek olur.

2, 20, 25 ve 43 yaşlarında ölüm tehlikesi geçirirler. Bunları atlattığı zaman doksan yaşına kadar rahatlıkla yaşayabilirler. Aralık ayının sonlarına doğru eline para geçme ihtimali yüksektir ve kendisi için en uğurlu ay ocaktır.

İkizler kadını yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

İkizler burcunun anlaştığı burçlar

İkizler burcunun muhteşem özellikleri

Burçların ilginç takıntıları