21 Mayıs- 21 Haziran tarihleri arasında doğan ikizler erkeği yıldızname bakımı hava grubu olarak tanımlamıştır. İkizler erkeği daima kararsızdır. Huyu da kararları gibi sık sık değişir. İkizler burcu erkeği yıldızname sonuçları bu yıldıza üye kişilerin orta boylu, sarışın ve beyaz olduklarını söyler. Aynı zaman da bu kişiler ağzı geniş bakışları keskin ve yüzünde yara olma ihtimali yüksek olan kişilerdir. Yıldızname bakımı ayak ve diz ağrılarının fazlaca olabileceğini gösterir. Fakat bu ağrılar tabi ki ebedi değildir.

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeğinin birçok dostu olduğunu ve çevresince çok sevildiğini söyler. Onların sahip oldukları kıvrak zekânın getirisi olarak bazen işlerinde hileye kaçarlar. Ama bu hileler genellikle küçük çaplı sadece kendine faydası olan, başkalarına zararı dokunmayan hilelerdir. Yıldızname bakımı ikizler burcu erkeğinin küçük yaşlarda maddi durumunun sıkıntılı olduğunu, fakat yaşı ilerledikçe bu durumunun düzeldiği ve zenginliğe kavuştuğunu gösterir. Bu zenginlik kendisine zekasının bir mükâfatıdır. Zekasını ticaret üzerinde kullanması onu bolca paraya, hatta üne bile kavuşturur. Zenginliğini genellikle eğlence, zevk ve mutluluk için harcar. Ticari işlerde haksızlık ve hile yapmışsa, işleri kötüye girer, zarara uğrar ve yaptığı hatayı anlayıp doğru yolu bulur. Yaptığı hile ve haksızlıklardan vazgeçer. Bunun sonucunda işleri tekrardan yoluna girer ve zenginliği yaşamının sonuna kadar onunla gelir.

İkizler burcu erkeği yıldıznamesi ikizler burcu erkeğinin dostlarını seçerken hava grubundan olanları seçmesini söyler. Bu durum dostlarıyla olan ilişkilerinde bağlarının daha sıkı olmasını sağlar ve ikizler burcu erkeğinin ihanete uğrama olasılığını azaltır. İkizler erkeği için en iyi dost aslan burcuna mensup olan insanlardır. Bunun yanında balık burcu ikizler burcu erkeği için potansiyel bir düşmandır. Kişi kendini balık burcu olan kişilerde kollamasını bilmelidir. Aynı zamanda ikizler burcu erkeği yıldızname bakımı onların zümrüt taşlı gümüş yüzük taşımalarının hayatlarının gidişatının iyi olması yönünde fayda sağlayacağını da göstermiştir.

İkizler erkeği yıldızname bakımı kişinin en belirgin özelliği olarak sezgilerini işaret etmiştir. Çevresindekiler, ikizler burcu erkeğinin yüksek sezgi gücüne inanmalı ve güvenmelidirler. Genellikle yanılma ihtimali oldukça düşüktür. İkizler erkeğinin genel olarak idealleri ve arzusu paraleldir. Onlar kendilerine ideal olarak yazarlığı belirlemiş ve en büyük arzuları da bu yönde ün yapmak olmuştur. Edebi şöhret ikizler burcu erkeğini tatmin edebilecek bir oluşumdur. Fakat kendisinin çevresinden aldığı en büyük tepki gevezeliğinedir. Onlar her ne kadar bilgili ve zeki olsalar da, bazen bu yetilerini saklamalıdırlar. Bunu beceremediklerinde çevreleri tarafından geveze ve çokbilmiş olarak nitelendirilmekten kaçamayacaklardır.

İkizler burcu erkeği yıldızname yorumları onların devletsel meselelerle uğraşmaya en müsait kişiler olduğunu belirtir. Genel olarak ikizler burcu erkeği devlet meseleleriyle uğraşır. Anne ve babasını sever. Fakat bazı zamanlar büyük tartışmalar yaşayabilirler. Zira kendisi çok çabuk sinirlenebilen bir yapıya sahiptir. Ama bu sinir çok çabuk geçer. İkizler erkeği kendisini dizginleme yeteneğine sahiptir ve bu konuda oldukça başarılıdır.

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeğinin 7, 25, 40 ve 43 yaşlarında başına ölümcül meseleler gelebileceğini belirtir. Bunları atlatabilirse 80 yıl yaşayabilir.

İkizler erkeği yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

İkizler burcunun anlaştığı burçlar

İkizler burcunun muhteşem özellikleri

Burçların ilginç takıntıları