huzurlu-olmak-istiyorum

Stres ve acılardan kurtulup huzurlu olmak istiyorsanız, size önerilerimiz var! ‘Günde 10 dakika hayatınızı değiştirebilir’ kitabının yazarı Jon Gordon’un kalbinden akıp gelen, içimizi sevgiyle doldurup huzur ve merhameti hissetmemizi sağlayacak duayı sizlere ulaştırıyoruz.

Huzurlu olmak için yapabileceğiniz en güzel çalışmalardan biri, sessiz bir yere gidip yüksek sesle aşağıdaki duayı, olumlama cümlelerini okumanızdır. Güne başlarken bu cümleleri okursanız, gün boyunca huzur dolu olursunuz. Hazır mısınız?

“Nefretimi ve kızgınlığımı sana teslim ediyorum. Kalbimi bulutlandıran, sevgi ve merhamet duymamı engelleyen ağır negatif enerjiyi sana teslim ediyorum. Günümü yaşarken bana doğru yolu göstermeni istiyorum. Bana, merhamet duymam için gereken gücü ve sabrı ver. Acı çekenleri fark etmem yardımcı ol. Kalbimi sevgiyle doldur. Herkesle ve her şeyle bağlantılı olduğumu bana hatırlat. Bencil egomla başa çıkabilmem için bana yardımcı ol ki, enerjimi ve merhametimi başkalarıyla paylaşabileyim. Dünyada görmek istediğim değişimin kendisi olmama yardım et. Gerçekte olduğumu bildiğim merhamete, sevgiye ve enerjinin kuvvetli bir gücüne dönüşmeme yardımcı ol. İçimdeki en iyi çıkarmama yardım et.”

Sevdiklerinize huzur vermek için bu duayı Facebook’ta paylaşabilirsiniz.