hizli-kilo-verme-2015

‘İncirler olana kadar zayıflasam bari!’ diyenlerin sesini duyduk ve hızlı kilo verme yöntemlerini bir araya getirdik. Evdeki malzemelerle kolayca hazırlanan zayıflama tariflerinin de yer aldığı bu özel haberimizden çok memnun kalacaksınız.

Doğal yağ yakıcı çay tarifi

Yağ yakıcı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış besinlerle hazırlanan göbek eriten çay, başta göbek olmak üzere vücut genelindeki yağları yakıyor. İşte, deneyenlerin memnun kaldığı, tamamen doğal, göbek yağlarını eriten çay tarifi!

Doğal yağ yakıcı çay tarifi için tıklayınız

Ödem söktürücü bitki çayı tarifi

Aslında tartıda fazla görünen rakamlar ödem nedeniyle olabilir. Ama ödemin nedeni de yorulan karaciğerdir. Bu tamamen doğal ödem söktürücü bitki çayı sayesinde hem kilo verin hem de şişkinliklerden kurtulun.

Ödem söktürücü bitki çayı tarifi için tıklayınız

[wp_ad_camp_2]

Kilo verdiren kahve tarifi

Hem çok lezzetli hem de çok etkili kilo verdiren kahve tarifimizi çok seveceksiniz! Kahve keyfi yaparken zayıflamaya da olanak sağlayan bu yöntem oldukça ekonomik!

Kilo verdiren kahve tarifi için tıklayınız

Hızlı kilo vermek için hareketler

Hem basen eritmeye hem genel vücuttaki yağları yakmaya yardımcı bu hareketleri günde 15 dakika yapmanız bile harika sonuçlar doğuracak! Üstelik, karşınızda size nasıl yapıldığını gösteren biri varmış gibi hareketli resimlerle anlatıyoruz.

Hızlı zayıflama hareketleri için tıklayınız

greyfurt-kuru-1

Evde hızlı zayıflama önerileri

Bu haberimizde ise evde hızlı ve kolay zayıflamanın yollarını açıklıyoruz. Güneş ışığının zayıflamaya faydalarından kahvaltı yapmanın önemine kadar pek çok temel ama gerekli bilgiyi paylaşıyoruz.

Evde hızlı zayıflama önerileri için tıklayınız

Yağ yakıcı yoğurt kürü

Hem çok ekonomik hem çok etkili bu yağ yakıcı yoğurt kürüne ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak biz bayılıyoruz! Çünkü, günde yarım kilo kadar vermeyi sağlarken vücuttaki ödem ve şişkinliği anında götürüyor.

Günde yardım kilo verdiren kür için tıklayınız