Bir şişe Hindistan cevizi yağı hayatımızı değiştirdi! Kilo kontrolü, cilt bakımı, yanıklar ve pişikler için kullanmaya başladık. Gerçekten çok memnunuz ve sizinle, Hindistan cevizi yağı faydalarını deneyimlerimize göre paylaşıyoruz.

Göz çevresi bakımı için kullanın!

Hindistan cevizi yağı mükemmel bir nemlendiricidir! Faydalı yağ asitleri ve vitaminler içeriyor; organik olduğu için göz çevresi bakımı için güvenle kullanılıyor.

Biz her gece uyumadan önce küçücük bir parça Hindistan cevizi yağını göz çevresine yumuşak hareketlerle masaj yaparak sürüyoruz. Yorgun görünümü azaltıyor, koyulukları gideriyor ve kırışıklıkları azaltıyor. Mutlaka deneyin!

Kilo vermek için kullanın!

Açıkçası, Hindistan cevizi yağını kullanmadan önce kilo vermek için bu derece mucize etki gösterdiğine inanamazdık! Ama denedik ve özellikle aşırı iştah ile tatlı krizlerinde doğal bir çözüm olduğunu gördük. Gerçekten, uzun süre tok tutuyor ve tatlı isteğini kesiyor. Kilo vermenin en doğal en etkili yöntemi olarak, hayatımızın vazgeçilmezi yapmaya karar verdik!

Sütlü kahvenizi hazırlayın, içerisine bir tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağı ekleyip iyice karıştırın. Merak etmeyin, kahvenin tadını veya kokusunu değiştirmiyor. İkindi vakti ara öğününde veya akşam yemeğinden sonra acıkırsanız için.

Selülit gidermek için kullanın!

Hindistan cevizi yağı, mükemmel besleyici özleriyle selülit giderici özelliğe sahiptir. Özellikle, masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımını hızlandırıyor ve selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı oluyor. Selülit için doğal çözüm arıyorsanız, bizce en iyisi Hindistan cevizi yağı kullanmaktır!

Her gün yapabilirseniz, çok daha kısa sürede sonuç alırsınız. Selülit olan bölgeleri at kılı fırçayla tarayıp gözenekleri iyice açın. Küçücük bir parça Hindistan cevizi yağını avuç içine alıp eritin ve selülitli bölgelere masaj yaparak yedirin. Durulamaya hiç gerek yok!

Evde cilt bakımı için kullanın!

Evde cilt bakımı için Hindistan cevizi yağı kullanmanızı öneriyor. Anında cildi nemlendiriyor, yumuşacık bir his veriyor. Hatta, birçok kişi doğal makyaj temizleme için Hindistan cevizi yağı kullanıyor.

Organik formdaki Hindistan cevizi yağı katı haldedir. Avuç içine bir parça aldığınızda vücut sıcaklığıyla hemen erir. Kullanıma hazır hale gelir. Yüzünüze yuvarlak ve yumuşak hareketlerle masaj yaparak sürün.

Hindistan cevizi yağının mucize faydaları var!

Denedik ve gördük ki Hindistan cevizi yağının mucize faydaları var. Hemen aşağıda listeliyoruz:

  • Hamilelikte göbek, basen ve bacaklara sürüldüğünde cilt çatlaklarını önlemeye yardımcı olur.
  • Bebeklerde pişik ve yanık için güvenle kullanılabilir.
  • Güneş yanıklarını hafifletir.
  • Sağlıklı bronzlaşmaya yardımcı olur.
  • Yaralara kalın bir tabaka halinde sürüldüğünde hızla iyileştirir.
  • Saç dökülmesini azaltıp hızlı saç uzatmak için yardımcıdır.
  • Tüm yemeklerde kullanılabilir, sağlıklı bir yağ türüdür.

Hindistan cevizi yağı başka ne işe yarar?

Şimdiye kadar, Hindistan cevizi yağı hakkında fazlaca makale yayınladım. Hemen buraya tıklayıp okuyabilirsiniz