yikanabilir-ped

Adet döneminde hijyenik ped kullandığınız için kızarıklık, kaşıntı, sivilce gibi alerjiler mi yaşıyorsunuz? O halde size, alternatif çözüm sunabilecek bir yeni ürün haberimiz var!

Türkiye’nin ilk yıkanabilir kadın pedi markası NeoComfort’un organik pamuk içeren kumaştan üretilen pedleri, kadınlarda sık görülen alerji, tahriş gibi sorunların önüne geçiyor. NeoComfort yıkanabilir kadın pedleri, yumuşak dokusu sayesinde de kadınlara rahat kullanım sunuyor.

İç yüzeyi yüzde 100 organik pamuk kumaştan üretilen NeoComfort yıkanabilir kadın pedleri, nefes alabilen ve sıvı geçirmeyen dış yüzeyiyle özel günlerinizde yanınızda oluyor. Günlük, Normal ve Gece Pedi olarak 3 değişik boyu bulunan NeoComfort yıkanabilir kadın pedleri, ortalama 25 yıl boyunca yıkanıp tekrar kullanılabiliyor. Bu sayede tüketicilerin büyük ölçüde tasarruf etmelerine yardımcı oluyor.

NeoComfort Yıkanabilir Kadın Pedleri, sızdırmayan ancak havayı geçiren yapısı sayesinde genital bölgede havasız bir ortam yaratmıyor. Klorla beyazlatma işlemine tabi tutulmadığı için kanser, endometriosis ve bağışıklık sistemi üzerinde etkisi ile bağlantılı madde olan dioksin oluşumuna yol açmıyor. Çok yumuşak dokusu sayesinde iç çamaşırınızda rahatsız etmiyor. Kanatlardaki çıtçıtlar sayesinde iç çamaşırınıza rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

BabyNEO markalı ürünler tüm Türkiye çapında bebek mağaza zincirlerinde, organik mağazalarında, bebek mağazalarında ve “baby neo market” internet adresinde satışa sunuluyor.

ebru-eski-halleri-banner