O adamın şu huyunu, bu adamın bu huyunu, ötekinin o huyunu karıştırıp, ortaya düşlerimizdeki prensi çıkarma hayalimiz elbette var ama erkekler de bizim için aynı şeyi düşünüyor.

Öncelikle 3 adamın da senin için doğru kişi olmadığını kabul etmen gerekiyor. Önem verdiğin özellikler bunlar ise, bir adamda bu 3 özelliği bulana kadar aramaya devam edeceksin veya bazı eksiklerine rağmen birlikte yaşamayı öğreneceksin.

Bence senin karşına henüz o doğru kişi çıkmamış. O doğru adamın bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olacağını savunduğum için bunu söylemiyorum. Tam tersi, bir gün o kişi gelir ve görürsün ki; saydığın özelliklerin hiçbiriyle ilgisi yok! Ama onda başka bir şey vardır ve o seni başka bir kişi yapar.

Bu yüzden, bence hepsinden vazgeç ve gerçek sevgiliyle göz göze gelene kadar bekle…

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

Twitter: @candanunal

Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler  

okur mektubu

Merhaba Candan Hanım,

İsmim D.,. 2 buçuk sene süren bir ilişkin oldu sevgilimi çok seviyorum ve hala aşığım ondan başka bir erkekle kendimi düşünemiyorum bile denebilir. Ancak bu sevgiye rağmen onu kendime yakıştıramıyorum ona oranla ben daha güçlü bir kişiliğe sahibim.

Şimdi ne yapmalıyım? 3 erkek, üçünün de  vazgeçemediğim özellikler var. Ben mi çok şey istiyorum? Eğer isteklerim normal abartılı değilse doğru erkek değildir bunlar doğru erkek çıkar mı acaba ?

Düşüncelerinizi paylaşmanız dileğiyle hoşça kalın..