Hiçbiri Doğru Adam Değil!

O adamın şu huyunu, bu adamın bu huyunu, ötekinin o huyunu karıştırıp, ortaya düşlerimizdeki prensi çıkarma hayalimiz elbette var ama erkekler de bizim için aynı şeyi düşünüyor.

Öncelikle 3 adamın da senin için doğru kişi olmadığını kabul etmen gerekiyor. Önem verdiğin özellikler bunlar ise, bir adamda bu 3 özelliği bulana kadar aramaya devam edeceksin veya bazı eksiklerine rağmen birlikte yaşamayı öğreneceksin.

Bence senin karşına henüz o doğru kişi çıkmamış. O doğru adamın bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olacağını savunduğum için bunu söylemiyorum. Tam tersi, bir gün o kişi gelir ve görürsün ki; saydığın özelliklerin hiçbiriyle ilgisi yok! Ama onda başka bir şey vardır ve o seni başka bir kişi yapar.

Bu yüzden, bence hepsinden vazgeç ve gerçek sevgiliyle göz göze gelene kadar bekle…

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

Twitter: @candanunal

Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler  

okur mektubu

Merhaba Candan Hanım,

İsmim D.,. 2 buçuk sene süren bir ilişkin oldu sevgilimi çok seviyorum ve hala aşığım ondan başka bir erkekle kendimi düşünemiyorum bile denebilir. Ancak bu sevgiye rağmen onu kendime yakıştıramıyorum ona oranla ben daha güçlü bir kişiliğe sahibim.

Şimdi ne yapmalıyım? 3 erkek, üçünün de  vazgeçemediğim özellikler var. Ben mi çok şey istiyorum? Eğer isteklerim normal abartılı değilse doğru erkek değildir bunlar doğru erkek çıkar mı acaba ?

Düşüncelerinizi paylaşmanız dileğiyle hoşça kalın..

1 Yorum

  1. meraba ablacım ben m.kızım. ben interneten biriyle tanıştım yani bu bizim akrabamız kendisini çok küçüken köyde görmüştüm. bana mesaj attı seni gördüğümde çok beyenmiştim ve ben snden çok hoşlanıyorum diye. ben ona ısındım çok 2 sene görmeden konuştuk. sonra buraya geldi gördüm onu fiziksel özeliklerimz hiç umadı soğudum biraz. daha öncedende hep tartışırdık karakteriz ayıf olgunlaşmamaış birisiydi. benim ilk çıktığımdı ve ben ilk kez birinin elini tutmuştum öpmüştüm. unutamıyorum ablacım oo gerçekten hiç bana göre değil herkes söylüyo ailem en başta ama ben unutamıyorum.neyapmalıyım anlamadım 🙁

Yorum Yapın

vestel