Her Seferinde Affettim!

Telefonunu ne zaman kapatsa, sabaha kadar ortadan kaybolan ve asla nerede olduğunu bilemediğim bu adamı, yıllarca koynuma aldığım için mi öfkeliyim?


Ah kalbimin dinmek bilmeyen acı aşkı, gerçekten bunun adı aşk mı? Bir türlü sahip olamadığım için mi çok sevdim? Bir türlü sahip olamadığım için mi çok sevdiğimi sanıyorum?


İhanet ettiğini biliyorum, şu anda üstelik, tam şu saatte! Ben şölen gibi sofralar kurup onu beklerken, o hangi rujlu kahkahaya eşlik ediyor?


Kaldırıp atmak istiyorum bu aşkı içimden, neden atamıyorum? Kim bağlıyor elimi, kolumu? Neden bir türlü bitmiyor sızım? Benim kadar kadersiz mi bütün aşıklar? Gerçekten kader mi bu? Kader diyebilirim miyim yani, yarın elinde bir demet çiçekle, dilinde bin yalanla gelecek şu adamı yeniden affetmeye?


Öfkem kime? Kızgınlığım ona mı? Elbette ona! Onu sevmekten ve ömrümü ona adamaktan başka ne yaptım? Sevginin, seksin, kadınlığın alasını verdim ona, bir de yıllarımı. Dostu oldum, derdi olduğunda yanında durdum. Ne istiyorsa önüne serdim. Ona ne yaptı? Hep beni aldattı! Ben ne yaptım? Hep aldatılmaya göz yumdum…


Neden izin veriyorum beni böyle acıtmasına? Neden bitirmiyorum bu akıl almaz ilişkiyi? Neden bir türlü ayrılamıyorum? Defalarca ihanet ettiğini bile bile affedip, almadım mı koynuma? Defalarca yeniden verdiği sözlere kanmadım mı? Kanmak istemedim mi?


Suç artık onda olmamalı! Artık bu suç onun değil, benim! Ona sahip olamadığım için yaralanıyor gururum. Beni her aldattığında daha çok acıyor içim ve daha çok hırslanıyorum. Hazmedemiyorum, yola getirmek için uğraşıyorum. Her defasında daha çok yeniliyorum ve her defasında aslında ona değil, kendime bıçak saplıyorum.


Bir gece yarısı uyurken onu seyredip, öldürmek için planlar yapan ben değil miydim? Bir insanı öldürecek kadar bağlandıysan, bunun adı artık sevgi olabilir mi? Bu hırs sadece, aşk değil. Defalarca aynı hatayı yaparak, yeniden kendini kanatmak, kendini kandırmak..


O her özür dilediğinde, içten içe yeniden yapacağını bildiğim halde affediyorsam; ihanet benim kendime yaptığımdır, onunki değil…..


Candan Ünal


Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü


candan.unal@yuksektopuklar.net


Twitter: @candanunal


Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler


*Tüm hakları Yüksek Topuklar.net’e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

6 Yorum

 1. candan hm sızın yazılarınızı okurken kendı hıkayemı okuyorum sankı ve sız bızlerı bıreylerden ızlıyorsunuz sesımız oluyorsunuz süpersınız herzaman oldugu gıbı canımız yansana içimiz kan ağlasana zaman sanırım herşeyın ilacı :(:(

 2. Lütfiye hna katılmıyorum zaman asla ama asla ilaç değil !
  Geceleri karabasanın olur aldatıldığın kadın sabah uyandığında aklında ilk o
  senden güzel mi hayır iyi mi hayır anlayışlı mı hayır ozaman niye yaptı diye diye çıldırır insan 4 yıl geçti hala o kadın aramızda ona her dokunduğumda her baktığımda o aşağılık kadın geliyo aklıma zaman ilaç falan değil daha çok körüklüyo insanı …
  Tek çözümü zamanında gururuna sahip çıkıp kadınlığını yanına alıp kalbini o anda orda bırakıp çekip gitmek yapmadığım için çok pişmanım

 3. ecem sanırım evlısın bılmıyorum ama ilk senı aldattıgında bıraksaydın ama bırakamazsın sevıyorsun çünkü zaman gercekten herşeyın ilacı rabbım yardımcın olsun

 4. erkeklere güven olmaz ben bir kere sevdim ama cok pismanim hep aldandim her seferinde affetim bir sans bir gün ne göreyim dersin en yakin arkadasimlan ciliyor tabi cokkk canim yandi ve simdi cok mutluyum baska biri var hayatimda ve onun yerini baska biri alldi vede o onun gibi serefsiz degil insallahta olmaz ve öbürüne bastim tekmeyi iyide yapmisim hayatimin askini buldum darisi hepsinin basina aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 5. Ne denir ki… Eceme katılmamak elde değil.. Bende affettim ve şu anda EVLİYİM.. O kadar acı ki içinde aldatılma duygusuyla yaşamak.. Yazık şimdi ki aklım olsa bu kadar acıtacağını bilseydim taa ilk baştan çeker bu acıyı ve bitirir geçerdim..

Yorum Yapın

vestel