Biz ayakkabıları çok seviyoruz, özellikle Yüksek Topuklar’ı! Ama tabii ki spor ayakkabı ve babetlerin de kalbimizde özel bir yeri var. Yeni sezonda birbirinden güzel modellerle her adımda şıklık ve güzelliği hissedebiliyoruz.

Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunan Butigo, İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonuyla da tüm dikkatleri üzerine çekecek. Renkleri ve detaylarıyla dikkat çeken koleksiyonda; denimden hasır topuğa, lazer kesimden botanik desenlere tüm ilkbahar yaz trendleri en şık yorumuyla yer buluyor.

Dünya moda akımlarından ve sezon trendlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla dikkat çeken Butigo’nun baharın canlılığını yazın sıcaklığıyla birleştiren yepyeni koleksiyonu FLO mağazalarında yerini aldı.

Hem gündüz hem de gece için şık alternatifler sunan Butigo, zarafetin ve feminenliğin yansıdığı tasarımlarla kadınlara farklı tarz ve kombinlerde kullanabileceği ayakkabı çeşitliliği sunuyor. Butigo’nun yeni sezon koleksiyonlarında yer alan metalik detaylar, ışıltılar ve botanik desenlerin hakimiyetindeki yüzlerce model her güne yeni bir ayakkabı seçeneği sunuyor.

Ayakkabı modasına Butigo etkisi!

Dünya ayakkabı trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla sunan Butigo’nun yeni koleksiyonu, birçok farklı tarzı bir araya getiren yüzlerce modeliyle şehirli kadının modern tarzına hitap ediyor. Sezonun en öne çıkan trendlerinden botanik desenli ve lazer kesimli modellerle kadınlar renkli, enerjik ve tarz olmanın keyfini çıkartıyor. Mavi, beyaz, kırmızı ve gold renklerinin kullanıldığı, marin temalı modeller ise deniz esintisini şehirli kadının ayaklarına taşıyor. Butigo’nun ilkbahar/yaz koleksiyonunda yer alan hasır ve ahşap dolgu topuklu ayakkabılar paçaları kıvrılmış jeanlerin ve mini şortların tamamlayıcısı oluyor. Benzersiz beyaz renkli modeller ise günlük yaşamında rahatlıktan ödün vermeyen aynı zamanda da günün her anı şıklığıyla dikkat çekmek isteyen kadınların kombinlerine eşlik ediyor.

Butigo’nun kaliteyi cazip fiyatlarla sunan modelleri arasında yer alan topuklu ayakkabılar, babetler, sneakerlar ya da loaferlarla ister iş yerinizde ister günlük yaşamınızda özgün bir stil yaratabilir, tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz.