Yarışmaya katılanlar arasından yapılacak çekilişle 3 kişi güzellik setinin sahibi olacak! Yarışma şartlarımıza geçmeden önce hediyelerimiz hakkında bilgi edinelim…

 

Hediye 1: Acı Badem Sütü

 

Tüm cilt türleri için uygundur. Cildinizi temizleme, yumuşatma ve besleme niteliklerine sahip bir makyaj temizleme ve güzellik sütüdür. Cildinize, içeriğindeki doğal acı badem yağı ve acı badem özü sayesinde canlılık, parlaklık ve tazelik hissi verir. Sabahları ve akşamları cildinizi temizlemek için bir parça pamuğun üzerine acı badem sütü alıp yumuşak hareketlerle uygulayın. Cildinizi soğuk ve sıcak havadan korumak için günlük nemlendirici olarak da kullanabilirsiniz.

 

Hediye 2:  Acı Badem Kremi

 

İçeriğindeki doğal acı badem yağı ile artık cildinizde kuruluk ve soyulma olmayacaktır. Teninize, tazelik ve güzellik verir. Cilt tipinize göre kullanım miktarını ayarlayabilirsiniz, her cilt türüne uygundur. Cildinizi Bebak Acı Badem sütüyle temizledikten sonra Bebak Acı Badem Kremini boyundan itibaren tüm yüze uygulayabilirsiniz.

 

Hediye 3: Nemlendirici Acı Badem Kremi

 

Bebak nemlendirici acı badem bakım kremi içeriğindeki acı badem özüyle yumuşacık eller ve tene sahip olmanızı sağlar. Özellikle banyo sonrası cildinize canlılık ve tazelik verir. Kremi, hafif masaj hareketleriyle cildinize, ellerinize ve vücudunuza uygulayın.

 

Hediye Güzellik Seti Yarışması

 

Yarışma Şartları

 

Bebak Güzellik Setini kazanmak için Yüksek Topuklar’ı Twitter’da takip edin. Yüksek Topuklar’ı Facebook’ta beğenin ve aşağıdaki forma cilt tipinizi yorum olarak yazın.

 

Yüksek Topuklar’ı Twitter’da Takip Etmek İçin Tıklayın!

Yüksek Topuklar Facebook Sayfası İçin Tıklayın!

 

Yarışmamız 20 Kasım – 27 Kasım 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Kazananlar, Yüksek Topuklar’da açıklanacaktır.