Hediye Paris tatili kazanmak ister misin?

paris-ask

Aşkın şehri Paris’e eşin veya sevgilinle birlikte gitmek ister misin? Üstelik, Türkiye’de en sevilen markalardan Microsoft’un hediyesiyle! Cevabının evet olduğunu duyuyoruz ve sana müjdeli bir haber veriyoruz!

Sevgililer Günü konseptiyle eşinizle ya da sevgilinizle olan aşk hikayenizi PowerPoint ile oluşturun, birlikte gideceğiniz romantik bir Paris tatili kazanma fırsatı elde edin.

“Yüksek Topuklar” editörleri olarak, biz de Microsoft’un bu harika hediye kampanyasına katılacağız. Sevgilimize aşkımızı anlatmanın yollarını düşünüyoruz ve tabii ki sunumu hazırlarken PowerPoint kullanacağız.

Sen, değerli “Yüksek Topuklar” okuyucusu, Paris tatilini kazanmak için sunum hazırlayıp hediye kampanyasına katılabilir ve unutulmaz bir seyahat yapabilirsin! İnan, sen kazanırsan biz de çok mutlu olacağız.

Yarışmaya katılmak için hemen resimlerini bir araya topla, sunum akışını hazırla ve PowerPoint ile hikayeni oluşturmaya başla! Jüri tarafından seçilecek en güzel sunumun sahibini 14 Şubat’ta Microsoft Türkiye tarafından açıklanacak. O şanslı çift, siz olabilirsiniz.

Hediye kampanyasına nasıl katılabilirim?
  1. Sevgilinle olan aşk hikayeni Power Point ile sunum haline getir.
  2. Sunumun başlangıç slaytına isim, e-posta adresi ve telefonunu yazmayı unutma
  3. Sunumunu kaydet, sayfanın sağ tarafında bulunan bağlantıya yükle ve Paris seyahati şansın için Microsoft Türkiye’yi takip etmeye devam et!
Hediye kampanyasına katılmak için BURAYA TIKLAYIN

paris-ms

Tüm sevgililerin Sevgililer Günü’nü şimdiden kutlarız 🙂

 

Yorum Yapın

vestel