Tüm hayatın sıkıntısı, güç, dert, kaygılar, stres…. Yaşam enerjimiz gün geçtikçe kötüye gidiyor ve bizi için için çürütüyor. Bu durum sağlığımızı ve tüm hayatımızı etkiliyor. Yüksek Topuklar ekibi olarak Dr. Tufan Cansever ile görüştük ve size tüm yaşamınızı düzenlemeye yardımcı olacak bir hediye hazırladık.

Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde uygulanan Bioenerji seansları için Yüksek Topuklar okurlarına %50 indirim var. Eğer randevu sırasında Yüksek Topuklar okuru olduğunuzu belirtirseniz 21 Mart ve 20 Nisan 2014 tarihleri arasında her Cumartesi günü indirimli olarak faydalanabileceksiniz.

Peki, bu bioenerji nedir ve bu seanslar ne işe yarıyor? Bakın Doç Dr. Tufan Cansever bioenerji için neler söylüyor?

İnsan sağlığı 3 temel unsurdan oluşur. Ruh, beden ve zihin; bunlardan biri bozulduğunda diğerleri de olumsuz etkilenir. Bioenerji Tıbbında bütünsel tedavi vardır. Vücudun fiziksel, duygusal, ruhsal, zihinsel bütününe tedavi uygulanır.

Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım vardır. Bedeninizde (bioenerji) elektrik enerjisi mevcuttur. Elektrik akımları sayesinde hücreler arasındaki haberleşme gerçekleşir. Elektrik akımlarının oluşumuna sebep veren mekanizma ise bedenimizdeki artı ve eksi yüklü maddelerin bir yerden bir yere hareket etmesidir.

Hastalıkların %90’ı psikosomatiktir (psikolojiktir). Yani bedenin olumsuz duygu ve düşünceleri yönünden kaynaklanmaktadır. %10’u ise genetik ve çevresel faktörlerden (kaza, sakatlanma, ters hareketler, ağır zorlama vb.) dolayı oluşmaktadır.

Öfkelenmenin ve üzüntünün neden olduğu rahatsızlıklar: Felç, kalp krizi, kanser, nefes darlığı, tümör, tansiyon, ağrılar, psikolojik rahatsızlıklar, depresyon, panik atak ve ayrıca sayamayacağımız kadar doku ve organ hasarı yapabilir.

Çevresel negatiflerin veya kişisel negatiflerin insan vücudunda yol açtığı sistem bozukluğundan dolayı o bölge negatif enerji üretmeye başlar. Yani; beyin ile o bölgenin iletişimi kopmuş demektir. Dolayısıyla, sağlıklı kalabilmek için bedenin tümünü ayakta tutan beynin düşünce ve yapılandırma bölümü arasındaki bağın kopmaması gerekmektedir.

Günümüzde ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve özellikle İngiltere’de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. ABD’de ünlü cerrahlar çok ağır ve kritik ameliyatlardan önce, hastaların en az 1 hafta bioenerji tedavisi almalarını sağlamakta; böylece yapılacak operasyonun güçlendirilmiş bir vücutla cereyan etmesini ve başarının garantilenmesini temin etmek yoluna gitmektedirler.

*Bioenerji seansı için lütfen 0216 554 15 00 numaralı telefondan randevu alınız.

Adres: Kısıklı Cad. Oymacı Sok. No:2 34662 Altunizade/Üsküdar/İSTANBUL