Hassas bir cilde sahipseniz, makyaj temizliği ve cilt bakımı için size formüller tercih etmeniz gerekir. Cildinizi doğru bir şekilde temizlemek, yaşlanma sürecini de geciktirmeniz demektir.

Avène Fluide Demaquillant Cilt Temizleme Losyonu sayesinde günlük yapacağınız cilt temizliğini ve cilt bakımını tek bir ürünle tamamlayabilirsiniz. Süt formunda akışkan losyon yapısıyla göz, dudak ve yüz makyajınızı nazikçe temizler, en hassas ciltlerde bile tahrişe neden olmaz. İçeriğindeki aktif maddeler ile kirlerin çözülmesine yardımcı olur. Avène Termal Suyunun etkisiyle yatıştırarak cildin ihtiyaç duyduğu nem, tazelik ve konforu sağlar.

Avène Dermatoloji Laboratuarları’nda geliştirilen Avène Fluide Demaquillant Cilt Temizleme Losyonu; tüm hassas cilt tiplerine uygundur. Alerjik reaksiyon risklerini en aza indirmek için geliştirilmiştir. Komedojen değildir.

Avène Fluide Demaquillant Cilt Temizleme Losyonu; ferah, süt formunda, hafif ve akışkan dokusu ile cildi rahatlatır, temizler ve tek bir adımda yüz, göz ve dudak makyajını çıkarır. Durulama gerektirmez. İçeriğindeki aktif maddeler sayesinde kirlerin çözülmesine yardımcı olur. Süt formunda akışkan yapısı ile su ferahlığını ve losyon rahatlığını birleştirir.

Makyajınızı çıkarmak için parmak uçlarınızla nazikçe yüzünüz, gözleriniz ve dudaklarınız üzerine masaj yaparak uygulayınız. Bir parça pamuk yardımıyla nazikçe temizleyiniz. Durulama gerektirmez.

“Avène Fluide Demaquillant” Eczane Satış Fiyatı: 200 ml 57,5 TL