Işıltılı bir cilt, beyaz dişler, parlak ojeler, saten gibi bacaklar ve daha fazla güzellik için önerilerimizi okuyun ve ‘Yüksek Topuklar’ editörlerinin güvencesiyle uygulayın!

Işıltılı bir cilt

Mükemmel gözükmek için ışıltılı pudralardan yardım alın. Alın, burun kemeri, elmacık kemikleri ve çene bölgenize ışıltılı pudra ve parlak allık uygulayın.

Kırmızıdan korkmayın!

Erkekler tarafından çok beğenilen kırmızı ruj, bütün havanızı değiştirmek için ideal. Çantanızdan ayırmadığınız kırmızı ruju uyguladıktan sonra peçete ile fazlalığı alın ve uzun süre dayanması için üzerine transparan pudra uygulayın.

Beyaz dişler için

Portakal kabuğunun iç yüzü ile dişlerinizi dairesel hareketlerle ovalayarak anında harika bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz. Evde diş beyazlatma yöntemlerini okuyarak da bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Parlak ojeler

Tek kat oje uyguladıktan sonra aynı tonun ışıltılı olanıyla ikinci katı sürün. Bu yöntem şeffaf ciladan daha etkili bir parlaklığa kavuşmanızı sağlayacak.

TIKLA OKU: Ojenin kalıcı olması için yöntemler

Pürüzsüz bacaklar

Daha kolay ve pürüzsüz bir traş için bacaklarınıza vazelin uygulayın. Bu, tüyleri yumuşattığı için traş etmenizi daha kolay hale getirir. Ayrıca, kıl kökleriniz nemlendiği için tahriş olmaz ve kırmızı görüntüden kurtulursunuz.

Parlak bir ten

Açık tenliyseniz gümüş, esmerseniz altın renginde ışıltılı bir losyonu, dekolte bölgenize sürün. Daha sonra üzerine ince simleri olan bir pudra uygulayın. Işıltıyı cildinize mühürlediğiniz için gün boyu mücevher gibi parlayacaksınız.

Güzellik için önerilerimizi okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Güzel tırnaklara sahip olmanın yolları

Evde güzellik ve bakım önerileri

Göz altı morlukları nasıl giderilir?