Beynimiz kokulara karşı hassastır. Sevdiğimiz bir kokuyu, yıllar sonra duysak bile tanıyabiliriz! Bu şahane etkiyi, kendiniz için kullanmaya ne dersiniz? Peki, iz bırakmak için hangi parfümü seçmelisiniz? Öneriler, Yüksek Topuklar’dan geliyor!

 

Parfüm

 

Calvin Klein Euphoria

 

Orkide, nar, menekşe çiçeklerinin baharatlarla karışıp; huzur ve dinginlik hissine dönüşen hali Calvin Klein Euphoria! Kokunuzu duyan insanlara; huzur vermek istiyorsanız; bu parfüm tam size göre!

 

Fiyat: 119,60 TL

 

Parfüm

 

Lacoste Touch Of Pink

 

Mutlu olup mutlu etmek isteyen kadınların parfümü Lacoste Touch of Pink! Taze, eğlenceli ve kadınsı hisler yaratmak için daha iyisi olamaz! Hem çekici hem doğal etki yaratmak istiyorsanız; bu parfüm tam size göre!

 

Fiyat: 128,70 TL

 

 

Parfüm

 

Versace Bright Crystal

 

Baharda çiçek açmış bir ağacın; mis kokulu dalını size uzatmış gibi hissettiren Versace Bright Crystal; hem tatlı hem de çiçeksi bir parfüm! Genç, temiz ve sakin hissetmek istiyorsanız; bu parfüm tam size göre!

 

Fiyat: 165,10 TL

 

 

Parfüm

 

Dior Jadore

 

Hem şişe tasarımı hem kokusuyla seksi kadının en güçlü silahı: Dior Jadore! Yoğun baharat aromasıyla, gün boyu kalıcı parfüm arıyorsanız; tam size göre! Dişi, ateşli ve çarpıcı!

 

Fiyat: 183,00 TL

 

 

 

Lancome MiraParfümcle

 

Manolya ve amber aromasıyla günlerce kalıcı ve etkileyici: Lancome Miracle! Romantik anlarınıza eşlik edecek, enerji verecek bir parfüm arıyorsanız; tam size göre! Asil, saf ve büyüleyici!

 

Fiyat: 231,40 TL