Astrolog Neşe, burçlara göre cinsellik uyumu ve sevişme teknikleri hakkında özel tüyolar veriyor! Hoşlandığınız erkeğin burcuna göre cinsellik sırlarını öğrenin; yatakta sürpriz yaşamayın!

Koç burcuna göre cinsellik uyumu

Yatakta dominant ve üstte olmayı sevenler Koç burçları. Biraz kaba tavırlarını yakalayabilirsiniz. Cinsel akışı kontrol altına almak istiyorsanız hızlı hareket ederek, boş bir anarlını yakalamanız gerekir. Onlar hakimiyeti severler. Koçun hassas bölgeleri baş kısmıdır. Saçlarıyla oynayın ve kulak etrafında dil darbeleri atın.

Boğa burcuna göre cinsellik uyumu

Tutku onlar için seksin diğer adıdır. Boğa insanları yatakta çeşitlilikten yoksundurlar ancak çok tutkulu sevişirler. Bütün gece sürecek bir sevişme için Boğa uygun bir partnerdir. Boyun ve boğaz bölgeleri hassastır. Boynunu öpün, ellerinizde eriyeceklerdir.

İkizler burcuna göre cinsellik uyumu

Her zaman sevişmeye hazır ve istekli bir burç arıyorsanız, İkizler buna çok uygundur. Onları avucunuzda tutmak istiyorsanız, kendinize çok güvenmeyin. Her zaman yeni ve taze olanı isteyeceklerdir. Onlarla uzun süreli ve heyecanlı bir ilişki yaşayabilmeniz için, cinsel bir bağlantı kurmanız ve yeni şeyler denemeye açık olmanız gerekir. Avuçları ve kolları hassastır.

Yengeç burcuna göre cinsellik uyumu

Hem fiziksel, hem duygusal olarak aşık olur. Tüm duygularıyla sevişirler. Ön sevişmeyi uzun tutarlar ve romantik ön oyunlar, mumlar, çiçekler onları mutlu eder. Biraz muhafazakarlardır ama doğru kişi olduğunuza güvenirlerse, yenilikleri sizinle denerler. Göğüs bölgeleri hassastır. Biraz sertlik uygulayabilirsiniz ama dozunu iyi ayarlayın.

Aslan burcuna göre cinsellik uyumu

Tutkulu ve yavaş sevişmeyi sever. Dokunmak, dokunulmak önemlidir. Masaj, ön sevişme için mükemmel bir seçim olur. Çok çeşitli seks pozisyonları veya fanteziler beklemeyin ama sizi hayal kırıklığına uğratmazlar. Sırtları erotik bölgeleridir. Masaj yaparak başladığınız dokunuşları sekse çevirebilirsiniz.

Başak burcuna göre cinsellik uyumu

Başaklar Zodyak’ta 12 burç içinde cinsellikle en az ilişkisi olan burçtur. Başak burcu erkeğinin cinselliği sevmedikleri anlamına gelmez ama onlar için çok değer taşıyan bir eylem değildir. Uzun soluklu ilişkilerde zamanla azalan bir seks grafiği içindedirler. Bir Başak insanıyla keyifli bir cinsellik yaşamak zaman alır. Karşılıklı güven özüne dayanır. Mide bölgeleri hassastır. O bölgeyi öperek olayı başlatabilirsiniz.

Terazi burcuna göre cinsellik uyumu

Terazi insanlarıyla sevişmek rüya gibidir. Büyüleyici, şehvetli ve neredeyse bir film gibi yaşanır. Onlar değersiz ve kalitesiz seksten hoşlanmazlar. Arabanın arka koltuğunda yapılan seksi o0nalrdan beklemeyin. Karşılıklı zevk alınan, uzun süreli seksi severler. Kalça bölgeleri erojendir. Yumuşakça bir tokat ve o bölgede nazik bir masaj işe yarayacaktır.

Akrep burcuna göre cinsellik uyumu

Tüm burçlar içinde cinselliği en seven burçtur. Şiddetli ve fiziksel olarak hareketli seksi severler. Size unutmayacağınız bir deneyim yaşatabilirler. Akrep burcu erkeği cinselliği sevdikleri için her ortamda buna evet derler ve sizinle her türlü fanteziyi yaşayabilirler. Genital bölgeleri onların hassas alanlarıdır. Herkes için hassas olduğunu söyleyeceksiniz ancak Akrepler için ufacık bir dokunuş bile harekete geçiricidir.

Yay burcuna göre cinsellik uyumu

Macera dolu ve heyecan verici bir seks deneyi,mine hazır olun. O anı yaşayan ya insanları için her türlü çılgınlık olasıdır. Sevgi ve bağlılık yetenekleri vardır ancak bunu geliştirebilmeleri için olağan üstü bir aşka tutulmaları gerekir. Uyluk bölgesi hassastır. O bölgede minik dokunuşlar, onarlı baştan çıkarır.

Oğlak burcuna göre cinsellik uyumu

Bir Oğlak ile sevişmek şehvetli ve uzun solukludur. Dayanma gücü uzundur. Farklı pozisyonlar deneyebilirsiniz. Onlar aşık olmayı sever ve aşık oldukları insanla çok farklı tutkular yaşayabilirler. Günlük ilişkilerden çok fazla zevk almazlar. Bacak bölgeleri erotik bölgeleridir. Diz arkası ve bacak boyunca öpücük ve dokunma tahrik eder.

Kova burcuna göre cinsellik uyumu

Bir Kova erkeği veya kadını yatakta heyecan vericidir. Kova insanları için cinsellik bir oyundur. Romantizmden çok tutkulu bir zevkin peşindedirler. Bir kova ile duygularınızı yatakta rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz ancak yataktan çıktıktan sonra hızla hepsini unutacağını bilmelisiniz.

Balık burcuna göre cinsellik uyumu

Balıklar için sevişmek manevi tatmin açısından çok önemlidir. Sevgi dolu bir cinsellik yaşamak istiyorsanız, Balık insanları sizi yatakta mutlu edeceklerdir. Onlarla sevişirken farklı rollere bürünebilirsiniz. Cinsel oyunlar için birkaç tipe girebilir ve fanteziler yaşayabilirsiniz.

Melek tarotu