hangiburclarbiririyleanlasir-1Burcunuzun anlaştığı burçları biliyor musunuz? Erkek arkadaşınızla veya patronunuzla bir türlü anlaşamıyor musunuz? Belki de burçlarınız uyumsuzdur. Astrolog Neşe Erden sizler için uyumlu burçların listesini hazırladı.

Koç Burcu:

Koç insanlarının rahat anlaştığı burçlar İkizler, aslanlar, Yaylar ve Kovalardır. Özellikle duygusal ilişkilerde bu burçlar daha iyi anlaşırlar.

Boğa Burcu:

Boğa insanları için Yengeçler, Başaklar, Oğlaklar ve Balıklar, anlaşılması daha kolay ve uyumludurlar. Su grubu olmasına rağmen akrepler ve Boğalar arasında diğer Su grupları kadar uyum yoktur.

Boğa erkeği hakkında bilmedikleriniz!

İkizler Burcu:

İkizler insanları Koçlar, aslanlar, Teraziler ve Kovalar ile daha rahat anlaşır. Ancak duygusal ilişki içinde bu anlaşma zaman zaman şiddetli tartışmalarla renklenecektir.

Yengeç burcu:

Yengeç insanları Boğalar, Başaklar, Akrepler ve Balıklar ile iyi anlaşır. Aşk ilişkisinde, Toprak grubundan biriyle olmak, Yengeç insanını bir yandan besler ancak Toprak grubunun inatçı hali sorun olabilir.

Yengeç burcu ve evlilik!

Aslan Burcu:

Aslan insanları Koçlar, İkizler, Teraziler ve yaylar ile iyi anlaşır. Ancak aslan burcu ile bir aşk ilişkisine girecek burcun İkizler olması, bu ikilinin ego çatışmasına girebileceğini gösterir.

 Başak Burcu:

Başak insanları Boğalar, Yengeçler, Akrepler ve Oğlaklar ile iyi anlaşırlar. Özellikle Oğlak burcunun disiplinli ve detaycı yaklaşımları, Başak insanının hayatını kolaylaştıracaktır.

Başak kadınlarının en harika özellikleri!

Terazi Burcu:

Terazi insanları İkizler, Aslanlar, Yaylar ve Kovalar ile anlaşır. Yay ile daha fazla uyumu vardır. Onun her şeyi merak eden hali, Terazi için çekicidir.

Akrep Burcu:

Akrep insanları Yengeçler, Başaklar, Oğlaklar ve Balıklar ile anlaşır. Ancak duygusal bir ilişkide Akrep’in kindar yönü Balık burcunu rahatsız edecek ve ilişkiden bir süre sonra uzaklaşacaktır.

Yay Burcu:

Yay insanları Koçlar, Aslanlar, Teraziler ve Kovalar ile iyi anlaşır. Yay burcuna Koç’un eğlenceli ve kafasına eseni yapma hali çok uyumlu gelebilir.

Yay burcunun karakter analizi!

Oğlak Burcu:

Oğlak insanları Boğalar, başaklar, akrepler ve Balıklar ile anlaşırken, Su grubu olan Yengeç, Oğlak için fazla yavaş ve içine kapanık görünebilir.

Kova Burcu:

Kova insanları Koçlar, İkizler, Teraziler ve yaylar ile iyi anlaşır. Kova’nın egosu ve inadı ile Aslan burcunun egosu ve inadı birbirine çarpacağı için özellikle iş ilişkisinde sorun yaşanabilir.

Balık Burcu:

Balık insanları Boğalar, Yengeçler, Akrepler ve Oğlaklar ile iyi anlaşırlar. Başak burcunun sorgulamadan kabul ve itaat ettiği kurallar, balık burcuna itici ve anlamsız gelebilir. Bu yüzden aralarında bazı fikir tartışmaları çıkabilir.

Astrolog Neşe Erden

astrologneseerden@gmail.com