Her anne ile çocuk arasındaki bağ özeldir. Aradaki özel bağ, iyi ya da kötü enerjilerle beslendiğinde iyi ya da kötü tecrübelerin hayata çekilmesine ortam yaratır. Eğer çocuğunuzla ya da annenizle aranızda olumsuz bir enerji hissediyorsanız durumun düşük enerjisinden bir an evvel özgürleşmeli ve sevgi bağlarınızın enerjisini yükseltmelisiniz. Anneniz de, çocuğunuz da, karnınızdaki bebeğiniz de, size içinizdeki duyguların aynalamasını yaparlar.

En zor anlarınızı düşünün. Anneniz üzüldüğünüzü hissedip sizi aramış, rüyasında sizi görmüş ya da bir şekilde hissetmiştir enerjinizi. İşte aranızdaki bu bağ, en özel enerji geçiş yolu ve dünyadaki en ilahi sevgidir. Sizin de kendi çocuğunuzla aranızda aynen böyle özel bir bağ vardır. Anne olarak bu mükemmel enerji bağını, çocuğunuzu olumsuzluklardan korumak ve var olan enerjisini yükseltmek için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Böylece hem yaşam amacınızı uygulamaya başlayarak evrene akışta olduğunuzu vurgularsınız, hem de çocuğunuzun enerjisine faydanız dokunduğu için içinizde o güçlü tatmini hissedersiniz. Çocuklarla doğru enerji iletişimine geçildiğinde, duaların enerjilerinin hayatınıza aktığını görürsünüz. İşte tam da bu yüzden; hamilelik enerjisi kitap ve uygulamasıyla sizlerledir.

Bebek sahibi olma süreci dokuz ayla sınırlı değildir. Bir insanın tüm yaşam dersleri; aslında daha annesinin karnındayken, hatta döllenme zamanından bile önce başlar. Hamileliğin öncesinde, sırasında ve sonrasında da yapılan her şey artık o bebeğin enerjisiyle bütünleşmiş demektir. Sperm ve olgun yumurta döllenince aslında sadece kalıtsal eğilimleri değil; karmalarındaki enerjileri de bütünleşmiştir. Çocuk anneyi ve babayı seçerek; onlarla birlikte tüm yaşam kontratını oluşturmuş olur. Annenin daha önce yaşadığı ama içinden atamadığı tüm korkular, endişeler; daha önce yaşanan tüm kürtajlar, düşükler, aynı şekilde babanın enerjisinde titreşen tüm enerjiler, belki iş sorunları belki gelecek kaygıları her şey ama her şey bebeğin enerjisiyle kolayca bütünleşir. Bir kadının bedeninin içinde yaşanan bu mucizevi süreçte, dışarıda da ne olursa olsun her şey bebeğin enerjisiyle bütünleşmektedir. Bebeğin bu süreç içinde temiz bir enerji ile desteklenmesi; onun keyifli bir hayata başlamasını sağlayacaktır.

Bu yüzden daha hamileyken çocuğunuz için yapmaya başladığınız yatırımların aslında en güzeli ve en sağlıklısı çocuğun karmasının temizlenmesi olacaktır. Banka hesaplarında duran paralar ağır bir karmayla çocuğa bırakıldığında kolayca yok olurken; temiz bir enerji çocuğun yoktan kolayca var olan servetini, mutluluğunu ve sağlığını destekleyecektir. Aile birliğinin içinde tek kişinin bile değişmesi, ailenin enerjisinin arınmasına, yükselmeye başlamasına yardımcı olacaktır. Her ailenin enerji olarak yükselmesi toplum için kaçınılmaz bir ferahlama yaratacaktır.

Kitabın her sayfasında hamilelikle birlikte başlayacak yeni döneminiz boyunca hep yanınızda olacak bir sürü enerji yöntemiyle buluşacaksınız. Hamileliğin hayattan soyutlanma olmadığını anlayacaksınız. Hayatın her anında hamilelik enerjisiyle nasıl daha sağlıklı ve keyifli yaşanacağını öğreneceksiniz. Böylece anne adayı olarak hem sizin, hem enerjinizi doğrudan hisseden bebeğinizin, hem de bu süreci heyecanla yaşayan baba adayının enerjisi yükselecektir. Tüm toksik enerjilerden kolayca arınacaksınız. Yediğiniz yemeklerin enerjilerinden, giydiğiniz giysilerin renklerinin etkilerine, bebeğinizin odasının mekan enerjisinden, doktorunuzla kurduğunuz enerji bağına kadar hamilelikle hayatınıza dahil olan birçok farklı alanın enerjisinin dengesini, arınmasını ve yükselmesini hatırlayacaksınız. Böylece doğuma gün saymak yerine hamile günlerinizin keyfini çıkardığınız bir dönem yaşayacaksınız.

Hamilelik süreciyle ilgili bu zamana kadar karşınıza çıkan yemek, giyim, spor düzeninden farklı; Hamilelik Enerjisi uygulaması da; bebeğin her günkü fiziksel gelişimine uygun enerji desteğiyle sizi yönlendirecektir. Dokuz aylık gelişimin her gününe özel olumlamalar uygulamamızda sizi beklemektedir. Böylece doğru bir enerji frekansıyla bebeğinizle iletişim kurmak oldukça kolaylaşacaktır. Farkında bir anne, mutlu bir bebeğe vesile olacaktır. Ayrıca hamile anne adaylarının yaşayabileceği rahatsızlıkların, sıkıntıların enerjisi de; zihinleri olumlu bir frekansa odaklayarak daha kolay dönüştürülecektir. Varisler, sırt ağrıları ve mide bulantıları gibi yaşam konforunuzu etkileyen durumlar karşısında artık olumlu ve yüksek bir enerjiye sahip olabileceksiniz. Tüm bu süreç içinde babayı da dahil ederek; anne baba arasında paylaşımlar desteklenmiş ayrıca babanın bebeğine mesajlar yazması için alan yaratılarak, keyifli günler yaşanması en büyük amacımızdır.

Zişan Durma hakkında:

Recall Healing Terapisti ve Heal Your Life Yaşam Koçu olarak danışanlarımla çalışmalarımda, elde ettiğim tüm tecrübeler beni insan yaşamının en özel ve mucizevi anı olan hamilelik sürecinden başlayarak kitap yazmaya yönlendirdi. Çünkü yaşları kaç olursa olsun; iyi kötü tüm yaşam derslerinin altında, küçük çocuklar bizleri beklemekteydi.