Candan Sohbetler bölümünde sıkıntınızı, mutluluğunuzu paylaşıp cevap alabilirsiniz. Doktora Sor bölümünde sağlık sorunlarınızı uzman doktora iletip yanıt alabilirsiniz. Stil Danışmanına Sor bölümünde moda hakkında merak ettiklerinizi sorup güncel ve özgün yanıtlar alabilirsiniz.

 

Çalışmaktan yorulduğunuzda kısa ve keyifli bir mola vermek için oyun oynayabilir, güne başlarken günlük burç yorumunuzu okuyabilir ya da tarot falı bakabilirsiniz. Yüksek Topuklar’da kendinize özel zaman yaratıp, kadın hayatını ilgilendiren konulardan haberdar olabilirsiniz.

 

Ekip olarak heyecanla sunduğumuz her içeriğin, sizler tarafından sevgiyle kucaklanacağına inanıyoruz. Yüksek Topuklar üzerinde yükselerek yürüdüğümüz yolda, bizimle birlikte olduğunuz ve olacağınız için teşekkür ederiz.

 

Önerilerinizi, eleştirilerinizi, haber yapılmasını istediğiniz konuları, merak ettiklerinizi, şikâyetlerinizi, paylaşmak istediklerinizi arzu.karabulut@yuksektopuklar.net ve iletisim@yuksektopuklar.net adresinden buraya tıklayarak iletişim formu üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

 

Mutlu olmak için neden arıyorsanız; siz de her gün Yüksek Topuklar’a gelin!

 

Sevgiler,

 

Yüksek Topuklar Ekibi