California Cevizi
California Cevizi

Yeni ay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Astrolog Başak Tanyeri, 13-20 Kasım 2017 haftası için burç yorumunuzu hazırladı. Akrep burcundaki yeni ayın burçlara etkisini anlatıyor ve haftalık burç yorumunuzu anlatıyor.

Astrolojide bilgili okuyucularımız mutlaka bilir, ancak biz de yine de bir hatırlatma yapalım: Doğum tarihinize göre burcunuzla birlikte, doğum saatinize göre belirlenen yükselen burç yorumunuzu mutlaka okuyun. Bu sayede iç ve dış dünyanız hakkında faydalı bilgiler edinebilirsiniz. 

Koç burcu haftalık yorum: Eşiniz ya da varsa ortağınızla ortaklaşa gelirlerinize bir yenilenme getiriyor bu yeniay. Belki de maddi anlamda artık yalnız olamayacağınızı, bir destek almanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Devamını okumak için tıklayın!

Boğa burcu haftalık yorum: Evlenmeye karar verebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta beraber bir yola çıktığınız kişi hakkında emin olmak olacaktır. Bu dönem nişanlanan Boğa’lar da olur.  Devamını okumak için tıklayın!

İkizler burcu haftalık yorum: Halihazırda iş hayatında olan İkizler burçları çalışma arkadaşlarıyla tutkulu bir ilişkiye başlayabilir. Çalışanlarınız varsa da sizden gizli bir şey yapmadıklarına emin olun derim.   Devamını okumak için tıklayın!

Yengeç burcu haftalık yorum: Ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünen Yengeç’ler için ideal zamanlar. Çocuk sahibi olan Yengeç’ler ise annelik tarzlarıyla ilgili yeni kararlar alabilir.    Devamını okumak için tıklayın!

Aslan burcu haftalık yorum: Evi dekore etmeye, yeniden yaratmaya da oldukça uygun. Ev, arsa alım satımları yaparak ya da ev yenileyerek kazanç sağlamaya karar veren Aslan’lar olabilir. Devamını okumak için tıklayın!

Başak burcu haftalık yorum: Zihniniz her zamankinden daha stratejik düşünüyor bu hafta. Merak duygunuz da hayli yüksek. Kardeş, kuzen, yakın akrabalar ve komşularınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir.  Devamını okumak için tıklayın!

Terazi burcu haftalık yorum: Maddi kaynaklarınız ve varlıklarınızla ilgili kararlar da verebilirsiniz. Hangi malları elimde tutmalıyım ya da satmalıyım gibi… Para konusunda oldukça sezgisel ve stratejik olduğunuzu söyleyebilirim bu ara.  Devamını okumak için tıklayın!

Akrep burcu haftalık yorum: Evli olan, bir ilişkisi olan Akrep’ler içinse ilişkide biraz daha derinleşme, birbirinizi biraz daha yoğun yaşama zamanları diyebilirim. Bu dönem dış görünüşünde yenilik yapmak isteyen Akrep’ler de olacaktır.   Devamını okumak için tıklayın!

Yay burcu haftalık yorum: Korkularınızı da temizleyebilirsiniz. Eğer bir süredir bilinçaltı temizliği yaptırmak istiyorsanız bu haftanın ideal olduğunu söylemeliyim. Tatile gitmek, bulunduğunuz yerden biraz uzaklaşmak için de harika zamanlar.   Devamını okumak için tıklayın!

Oğlak burcu haftalık yorum: Yalnız Oğlak’lar ise çekici, tutkulu biriyle tanışabilir arkadaş ortamında. Bu dönem arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız bir şekilde hareketlenecek gibi.  Devamını okumak için tıklayın!

Kova burcu haftalık yorum: Kariyer hayatı, işverenle, üstlerle ilişkiler, aile büyükleriyle ilgili konular gündeme gelebilir bu yeniayda. Kimi Kova’lar iş değişikliği yapabilir.   Devamını okumak için tıklayın!

Balık burcu haftalık yorum: Kim bilir belki de bir seyahatte tanışacağınız kişi gönlünüzü çelebilir. Kimi Balık’lar için de yeni bir eğitim, bir seyahat gündeme gelebilir. Üniversite öğrencileri için çalışma adına hayli verimli zamanlar diyebilirim, kolaylıkla konsantre olabilirsiniz.   Devamını okumak için tıklayın!

Yorum Yapın