mutlu-kadin-renkli-balon

Yaşasın, bugün Cuma! En yakın arkadaşınız ‘Yüksek Topuklar’ olarak size, hafta sonu keyfinizi artıracak 8 süper öneri sunuyoruz. Her biri hayat kalitenizi artıracak, yaşamdan daha fazla zevk almanızı sağlayacak. Biz başlamak için sabırsızlanıyoruz, hazır mısınız?

1: Huzur veren müzikler dinleyin

Mozart, Chopin, Beethoven gibi sanatçıların huzur veren eserlerini dinleyerek hafta sonunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Youtube’dan kolayca erişebileceğiniz bu müzikleri dinledikçe can sıkıntınız azalacak, kendinizi sorunlar karşısında daha güçlü hissedeceksiniz. Uyanır uyanmaz klasik müzik dinlemeye başlayın, müziğin şefkatli ellerini saçlarınızda hissedip rahatlayacaksınız.

2: Meleklerin mesajlarıyla güne başlayın

Kendinize söylediğiniz, etraftan duyduğunuz sözler ruh halinizi etkiler, hayatınızı değiştirir. Madem elinizde böyle bir güç var, bunu neden iyi yönde kullanmıyorsunuz? Meleklerin sevgi dolu mesajlarıyla hayata daha iyimser bakabilir, kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Yüksek Topuklar’da melek kartları seçerek, size özel mesajı alabilirsiniz.

Melek kartı seçip mutlu olmak için TIKLAYIN

Melek tarotu

3: Sosyal medyadan kendinizi koruyun

Farkında mısınız, sosyal medyada herkes çok mutlu görünüyor, hayatta hiçbir sorunları yokmuş gibi davranıyor. Oysaki bu sadece bir illüzyon! Facebook, Twitter veya Instagram’da fazla vakit geçirmek size zararlar verir: Beyninizi uyuşturur, başkalarıyla kendinizi kıyaslamanıza hatta değersiz ve huzursuz hissetmenize sebep olur. Siz, hayatın kenarında durup kim, ne yapmış diye bakarken zamanı kaçırırsınız. Bu yüzden, bu hafta sonu sosyal medyadan kendinizi koruyun, göreceksiniz ki huzurunuz artacak.

4: Değişik kahve lezzetlerini deneyin

Tarçınlı veya çikolatalı Türk kahvesi içtiniz mi? Peki, evde latte yapmayı biliyor musunuz? Işte bu yeni lezzetleri denemek, damak tadınızı şaşırtmak bile hafta sonunda daha mutlu olmanızı sağlayacaktır. Üstelik, kahvenin kokusu beyindeki mutluluk noktalarını uyaracak, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Değişik Türk kahvesi tarifleri için TIKLAYIN

turk-kahvesi-zayiflatirmi

5: Kişisel gelişim kitapları okuyun

İnsanın bir derdi olduğunda destek alması, kendi gücünü keşfetmesi, çocukluğundan getirdiği sorunları çözmesi gerekir. Bunun için kişisel gelişim kitapları gerçekten yardımcı olur, daha iyi hissetmenizi ve can sıkıntısına sebep olan sorunları çözmeyi sağlar. Biz, ‘Yüksek Topuklar’ olarak hem sık sık bu kitapları okuyor hem de sizin için harika yazılar hazırlıyoruz ve gerçekten işe yaradığını görüyoruz.

6: Candan Ünal’la eğlenin

Yüksek Topuklar, aşk ve ilişkiler yazarımız Candan Ünal’ın aynı zamanda ses sanatçısı olduğunu biliyor musunuz? Candan Ünal’ın muhteşem sesi ve sahne performansıyla hafta sonunuza renk, eğlence katabilirsiniz. Karayemiş Tesisleri Şimal Bar’da Candan Ünal’la eğlenebilir, hayatın sıkıntılarından ışık hızla uzaklaşabilirsiniz.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için TIKLAYIN

6: Güneş ışığıyla ruhunuzu yıkayın

Sosyal medyanın zaman öldürücü ve can sıkıcı etkisinden kurtulduğunuza göre ruhunuzu güneş ışığıyla yıkayabilirsiniz! Nasıl mı? Açık havada yürüyüşe çıkarak, bol bol oksijen alarak. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız, Beşiktaş’ta Yıldız Parkı, Ihlamur Kasrı gibi parklara gidebilirsiniz. Emirgan Korusu’nda, Kuruçeşme’den Baltalimanı’na doğru yürüyebilirsiniz. Deniz, güneş ve hareket size çok iyi gelecek. Yürüyüşle sınırlı değilsiniz elbette, genel yayın yönetmenimiz Arzu Karabulut gibi bisiklet sürebilirsiniz.

Yürümenin 10 mucize faydası için TIKLAYIN

bisiklet-suren-arzu
Yüksek Topuklar genel yayın yönetmeni Arzu Karabulut’un hobilerinden biri bisiklet sürmek… Güneşli günlerde hemen bisiklet sürmek için zaman yaratıyor.

7: Kamasutra tekniklerini öğrenin

Yemek, gezmek, uyumak kadar insanın doğal ihtiyaçlarından biri cinselliktir. Sevgilinizle, cinsellikte yeni bir boyuta geçmek ve hafta sonu sevişme keyfiyle donatmak istiyorsanız, Kamasutra tekniklerini öğrenin. Merak etmeyin, o konuda da bilgimiz var, size resimli ve detaylı anlatımla kamasutra seks pozisyonlarını sunuyoruz.

Kamasutra pozisyonları resimli anlatım için TIKLAYIN

8: Hayvan barınaklarını ziyaret edin

Sizin sevginize, ilginize muhtaç varlıklar olduğunu biliyor musunuz? Elinizi dokunduğunuz anda mutlulukla karşılık verecek canlıları mesela? Evet, hayvan barınaklarında sizin kalbinizle iyileşecekler. Örneğin, Beşiktaş Çırağan Cadde’si üzerinde karakolun hemen yanında sokak hayvanları barınağı var, orayı ziyaret edebilirsiniz.