Hafta hafta gebelik Bir kadının şüphesiz ki anlamlı günleri içinde belki de en önemli zamanlarından biri hamileliktir. Hem zorlu hem meraklı bir dönem başlar onun için. Bu serüvende yalnız da değildir, genetik olarak şifrelerini aktardığı bir de minik misafiri vardır bedeninde. Bir yandan meraklanır, her şeyi bilmek ister, bir yandan da her şeyi bildiği için bazı konular onun için daha stresli hale gelir.

Her hafta bebeğinde olan farklılıkları bilmek, buna göre davranmak ister ve yanlış yapmaktan korkar. Doğanın annelere verdiği koruma içgüdüsü ile daha karnındayken bebeğini korumak ister, hatta bunun için kendi sağlığını daha çok düşünmesi gerektiğini bile unutabilir.

Hafta hafta

Bebeğinin gelişimini takip etmek isteyen anne adayları bununla ilgili kaynak bulma konusunda sıkıntı yaşayabiliyorlar ya da kaynağın güvenilir olması ile ilgili de şüphe duyabiliyorlar. Zira biliyorsunuz ki internet ortamında yararlı bilgiler olduğu gibi farklı bir bilgi çöplüğüyle de karşı karşıya kalabiliyoruz. Bebeğinizin karnınızdaki duruşundan şekline kadar, kalp atışından ne zaman dış sesleri duyduğuna kadar her şeyi merakla beklediğinizi ve bu güzel deneyimi bilinçli bir şekilde yaşamak istediğinizi bilen Central Hospital, heyecanlı anne adaylarına bebeklerinin gelişimini izleyebilecekleri bir kaynak sunuyor.

Tıpkı evinizde yararlandığınız takvim gibi bir takvimle her hafta hayatınızda neler değişiyor, paylaşımlarınız ne derece önem kazanıyor öğrenme şansınız oluyor. Üstelik bunu uzman doktorlar ışığında, sizin de anlayabileceğiniz gündelik bir dille aktarıyor. Bu yorucu ve sürprizlerle dolu serüvende siz değerli anne adaylarına yardımcı olmayı amaçlıyor.