blake-lively-makyaj

Ayağınızda yüksek topuklar, hayatın içinde hızla koşuyorsunuz. Ev, iş, ilişkilere yetişirken kendinizle ilgilenmeyi ihmal edebiliyorsunuz. İşte, tam bu sırada en yakın arkadaşınız olarak devreye giriyoruz ve size hayat kurtaracak 11 pratik güzellik tüyosu sunuyoruz. Makyajınızı tazelerken bizi hatırlayın =)

  • En hızlı ve etkili cilt bakım maskesi nedir?

Uzun uzadıya cilt bakımı yapmak için vaktiniz yoksa, merak etmeyin kolayı var: Yumurta akı maskesiye anında cildinizi canlandırabilir, daha sıkı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bir yumurtanın beyazını yoğunlaşana kadar çırpın ve yüzünüze sürün. 20 dakika bekletip ılık suyla yıkayın.

[wp_ad_camp_3]

  • Kaşlarıma nasıl şekil verebilirim?

Malum, son yıllarda kalın kaş modası var; onları şekillendirmek için pratik bir güzellik tüyosu sunalım: Dağınık kaşları şekillendirmek için, temiz ve kuru bir diş fırçasına biraz vazelin sürün ve kaşlarınızı tarayın. Bu aynı zamanda kaşlarınızı besler, daha parlak ve güçlü olmasını sağlar.

Kaş kalınlaştırma yöntemleri için buraya tıklayın

  • Sivilceleri gizlemek için ne yapabilirim?

En olmadık zamanda çıkan sivilceleri gizlemenin en iyi yolu, sivilce üzerine burun spreyi sıkmaktır. İlginç mi geliyor, nedenini açıklamamıza izin verin: Burun spreyi, kanın toplanmasını önler ve gözü rahatsız eden kızarıklığı azaltır. En hızlı sivilce maskesi ise şudur: Sivilcenin üzerine bal sürüp bantla kapatın, olabildiğince uzun bekletin.

  • En hızlı makyaj yenileme tekniği nedir?

Sabah evden çıkarken makyajınız canlı ve görünüyordu ama akşama doğru solgun görünmeye başladınız, öyle mi? Bunun da çaresi var! Elmacık kemiklerinizin üstüne biraz allık sürün, rimelinizi yenileyin ve dişlerinizi fırçalayıp ruj sürün. Yeniden harika görüneceksiniz.

katy-perry-kirpikler

  • Parlayan cildime nasıl mat görünüm veririm?

Yağlı ciltlerin en sık yaşadığı sorunlardan biri, alın, çene ve yanaklarda parlama olmasıdır. ‘Sex and the city’ dizisinin şahane karakteri Carrie gibi yapın: çantanızda bir paket yağlı ciltler için özel olarak hazırlanan mendillerden bulundurun. İhtiyacınız olduğunda bu bölgeyi silin.

Yağlı ciltlere özel bakım tüyoları için buraya tıklayın

  • Allığı fazla sürünce ne yapabilirim?

Canlı görünmek için allık kullanmak süper bir makyaj tekniğidir ama miktarını ayarlayamazsanız, yüzünüzde tüp patlamış gibi kıpkırmızı görünür. Hafif nemli bir pamuğu yüzünüze tampon yaparak uygulayın. Fazla allığın pamukta kaldığını göreceksiniz.

  • Çok yorgunum görünüyorum, çözüm nedir?

Geceden kaldınız veya uykunuz kalmadınız, dolayısıyla gözleriniz yorgun görünüyor, öyle mi? Bunun da çok kolay bir çözümü var: Eşit miktarda gülsuyu ve sodayı bir şişede karıştırıp buzdolabında saklayın. Gözlerinizin yorgun olduğunu hissettiğinizde pamuğa bu karışımdan döküp gözlerinizin üzerine koyun.

Yorgunluk giderici en iyi yöntemler için TIKLAYIN

  • Rimelim topaklandı ne yapabilirim?

Kat kat rimel sürerseniz, kirpik uçlarında toplanıp kötü bir görüntü yaratır. Çözüm için en baştan başlamalısınız. . Bir pamuk yardımıyla makyaj temizleme yağınız ile kirpiklerinizdeki topaklanmayı temizleyin. Daha sonra da maskarayı yeniden sürün. Bizden size tavsiye: Rimeliniz sık sık toparlanıyorsa, atın çöpe gitsin! Sizi daha güzel gösterecek ve sorunsuz rimeller var, yenilerine şans verin.

koltukalti-banner