Günlük burç yorumu 28 Mayıs 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Mayıs 2019 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Mayıs 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, müthiş bir geçişin ortasındasınız. Fiziksel enerjiniz çok fazla. Her şeyle başa çıkmaya hazır, eylem odaklı bir zihniniz var. Bu şanslı dönemden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı iletişimdir. Başkalarıyla bağlantı kurup ne yapılması gerektiğini tam olarak anladıktan sonra iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün her şey yoluna girmeyecek, ama olması gereken şeyler olacak, o yüzden biraz rahatlayabilirsiniz. Kafanız biraz karışabilir, sakin kalmaya çalışın ve kimsenin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Kendinizi sert bir tavırla ifade etmek yerine düşüncelerinizle ifade edin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün seçim yapmak sizin için çok zevkli bir iş olacak, bu nedenle tüm seçeneklerinizi benimseyin. Enerjiniz yüksek, bu yüzden karar vermek için çok iyi bir gün. Bununla birlikte, bugün sohbet edeceğiniz birinden çok etkilenebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün geniş bir zamana sahip olacaksınız. Hedeflerinizde büyük ilerleme sağlayabilirsiniz. Bugünün anahtarı, açık bir bilinçle ilerlemeden önce herhangi bir yanlış anlaşılmayı veya sahtekarlığı ortadan kaldırmaktır. Örümcek ağlarını temizlemeden önce ilerleme kaydetmeye çalışmayın. Her şeyi hafif ve esnek tutmak, daha verimli çalışmanıza yardımcı olacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, dürüst olmak ve ilişki sorunlarınızla ilgilenmek için zaman ayırmadığınız sürece neler olup bittiğine dair gerçeği göremezsiniz. Bugün korkularınızdan ve güvensizliklerinizden kurtulmaya çalışın. Yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri gerçekleştirebilecek güce sahipsiniz, sadece başlamanız gerekiyor.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, özellikle can sıkıcı bir duruma ışık tutmanın en iyi yolu, yeni ve taze fikirlere açılmaktır. Yenilikçi, hatta rahatsız edici fikirleri araştırmak ve yaşamınıza katacakları değerlerin farkına varmak için önemli bir zamandasınız. Günlük rutininizde çok endişelenmek sizi daha büyük bir farkındalığa yönlendirmeyecek, bunu unutmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün iletişiminizde esnek olun, bu sayede varlığını bile bilmediğiniz kapılar açılacaktır. Emrinizde muazzam miktarda fiziksel enerji var, israf etmeyin. Hedefe giden yolda katı davranıp sadece bakış açınıza göre bir şeyler yapmakta ısrar ederseniz, kendinizi diğer maceralardan mahrum etmiş olursunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün zor bir durumda olabilirsiniz. Yeni bir yaşam biçimine geçiş yapmak istiyor ama sıkışmış hissediyorsunuz. Belki de mevcut rutininize zincirlenmiş hissediyorsunuz. Bir arkadaşınız beklenmedik patlaması sizi şaşırtabilir. Onu ciddiye alın ve derdini paylaşmayı teklif edin. Aksi halde, durumu çok daha kötü hale getirebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, fiziksel enerjinizi bir başkasının desteği ve güveninden alıyorsunuz. Yeni bir şey yaratmak veya bir sorunu çözmek için kaynakları bir araya getirme yeteneğine sahipsiniz. Bugün bir topluluk içine girdiğinizde insanları etkilemeniz uzun sürmeyecektir. Önemli bir iş görüşmesi planlamak, büyük bir sunum yapmak ya da ilk buluşmaya çıkmak için harika bir gün.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, tüm enerjinizle çalıştığınızda başarı size gelecektir. Durumun akışını baltalamak veya manipüle etmeye çalışmaktan vazgeçin. İhtiyacınız olan tek şey, hedeflerinize göre bir yön belirlemek. Sahnenin arkasında kalmak yerine fikirlerinizi açıkça belirtmekten çekinmeyin. Bunu yaparken insanlardan destek alacaksınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bazı tartışmalara girebilirsiniz. Sakin ve cömert biri olmanıza rağmen bugün insanlar sizi hızla öfkelendirebilir. Çatışma ilişkilerin doğal bir parçasıdır. Bunu abartmak ve olması gerekenden daha büyük bir soruna dönüştürmek yerine bir deneyim olarak kullanın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yardım isteyip istememe konusunda kafanız karışmış olabilir. Her zaman yardım talep ettiğiniz kişiler sizinle ilgisi olmayan sorun ve işlerle meşgul olabilir. Bu yüzden başkalarından yardım istemeyi düşünebilirsiniz. Yeni fikirler edinme, yeni hayaller oluşturma ve devrimci felsefeleri keşfetme zamanı.

28.05.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın