Günlük burç yorumu 23 Mayıs 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Mayıs 2019 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Mayıs 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, son birkaç gündür ilişkiniz veya aileniz hakkında bazı karışık duygularınız var. Endişelerinizi başkalarına tam olarak ifade edemeyebilirsiniz. Fakat bugün bu duygular ortaya çıkmanın bir yolunu bulacaktır. Etrafınıza bakın. Hemen yanınızda, problemlerinize yardımcı olabilecek biri olabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, her gün bugünkü gibi olsaydı, hayat sizin için harika olurdu! Bugün sıkıntıları geride bırakıp güzel bir döneme giriyorsunuz. Birkaç haftadır sizi rahatsız eden sorunların cevaplarını bulabilirsiniz. Tüm konuşmalarda gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun. Beklediğiniz şeye rastlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, herkesin yardımına koşmanız ve her zaman herkesi aramanız gerekmez. Bu çok yorucu ve kendinizle teması kaybetmenize neden olabilir. Bugün biraz kendinize zaman ayırmaya çalışmalısın. Nereye gittiğinizi görmek için hayatınıza iyi bakın. Yürüyüşe çıkın veya kendinizi masajla şımartın. Dinlendirici bir günden sonra işler daha net olacaktır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, birlikte zaman geçirdiğiniz insanlar hakkında çok seçici davranıyorsunuz ve onlardan sizin için fazla ileri gitmelerini isteme eğiliminiz var. Bazen başkalarının sınırlarını bilmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bugün bunun hakkında düşünmek isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün, hayal ettiğiniz bir gün, ancak her zaman yaptığınız şeyleri yapmayabilirsiniz. Hatta kendinizi tatildeymiş gibi hissedebilirsiniz. İnsanların zor sorularıyla karşı karşıya kalırsanız, cevaplarınız net olmayabilir. Endişelenmeyin, dünyanın ağırlığını her gün omuzlarınızda taşımak zorunda değilsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, hayatınızda özel bir insan varsa, bugün o kişinin ebeveyni olmaktan vazgeçmek için mükemmel bir gün. Roller değişebilir ve onun sizinle ilgilenmesine izin verebilirsiniz. Bir süreliğine bu şekilde devam etmek dünyanın sonunu getirmeyecektir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, kararsızlığınızı düzeltemezsiniz. Sadece kendinize biraz zaman vermeniz gerekiyor. Hayatınızın aldığı yön şu anda net görünmeyebilir. İçinizde büyük değişiklikler yaşıyor olabilirsiniz. Garip bir tavsiye gibi görünse de, hiçbir şey yapmayın! Harekete geçmeden önce durumunuzun netleşmesini bekleyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, önünüzde garip ve harika bir gün var. İşinizi bitirdikten sonra, uzun süredir bugün hatırlamanıza yardımcı olacak bir şey çizmek veya yazmak isteyebilirsiniz. Son değişikliklerinizin sonuçlarını görmeye başlıyorsunuz ve bunları ifade etmenin bir yolunu arıyor olabilirsiniz. Sadece doğru kelimeleri bulmak zor olacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün insanlar ihtiyaçlarınıza karşı daha dikkatli ve hoşgörülü olabilir. Bu tür bir tutuma alışık değilsiniz! Kendinizi her zamankinden daha enerjik ve sosyal hissedeceksiniz. Kendinizi tanıtmaktan korktuğunuz insanlarla bir araya gelmek için günün pozitif atmosferinden yararlanabilirsiniz. Kesinlikle size öğretecekleri yeni şeyler olacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün şifa ve uzlaşma günü. Son birkaç hafta içinde ailenizdeki biri veya birkaç kişi tarafından tacize uğramış ve kötü muamele görmüş olabilirsiniz. Artık yeni bir başlangıç ​​için hazırsınız, çünkü işleri çözmeye başlıyorsunuz. Sevdiğiniz insanlarla biraz zaman geçirin ve anın tadını çıkarın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, son birkaç hafta içinde tanıştığınız bazı insanlar, bugün ilk başta düşündüğünüzden daha ilginç gelebilir. Sizinle ilgilenen bir kişi özel hayatınıza dahil olmaya çalışabilir. İstemediğiniz sürece kendinizle ilgili detayları anlatmak ve o insanı hayatınıza dahil etmek zorunda değilsiniz. Hayatınızı birine açmak tamamen sizin seçiminiz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, aile yaşamınızla ilgili bazı sorular, düşündüğünüz gibi cevapsız olmayabilir. Duygular söz konusu olduğunda, kimsenin hislerine zarar vermemek için dikkatli olmalısınız. Bugün, duygularınızı kontrol etmenize yardımcı olacak olaylar yaşayabilirsiniz. 

23.05.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın