Günlük burç yorumu 20 Haziran 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Haziran 2019 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Haziran 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bir şeylerin olmasını beklemeye devam ederseniz, bir sabah uyanıp zamanın geçtiğini ve hayalini kurduğunuz şeylerin yarısını bile gerçekleştirmediğinizi fark edebilirsiniz. Şimdi harekete geçme zamanı! Planlarınızı eyleme geçirin. Bazı ödünler vermeniz gerekebilir, ancak insanların öncülüğünüzü izleyeceğini göreceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sevdiklerinize sizin için ne ifade ettiklerini hatırlatın. Kelimeler özellikle güçlü. Onları kullanın. Başkalarına nasıl davrandığınızı düşünün. Barışı korumak için elinizden geleni yapmalısınız. Kin tutmak veya nefret taşımak iyi bir fikir değil.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bağımsız tavrınızı ifade etmekten çekinmeyin. Sizi yapmak istediğinizi yapmaktan alıkoyabilecek kısıtlamalardan kurtulun. Ayrıca, başkalarının ihtiyaçları için kendi ihtiyaçlarınızı tehlikeye atmadığınızdan emin olun. İşler akışına bırakılmalı ve sabah uyandığınızda iyi bir ruh hali içinde olmalısınız. Etrafınızdaki insanlara gülümseyin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün eğlenin ve hiçbir şey için çok ciddi olmayın. Anın tadını çıkarmak için iyi bir zaman. Bir filme veya tiyatroya gidebilir, arkadaşlarınızla bir partiye katılabilirsiniz. Konuşkan, aydınlık ve sosyal olmak için doğru bir gün. Duygusal sorunlara kapılıp gitmek olumlu havayı yok etmekten başka bir şey yapmaz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün çevrenizdeki insanlardan bazıları biraz hassas hissediyor olabilirler, bu yüzden duygularını incitmemeye dikkat edin. Gün boyunca onlara alanlarını vermeye çalışın. Mutluluğunuz onlar için önemlidir, ancak son başarılarınız hakkında çok fazla konuşursanız, biraz kibirli görünebileceğinizi unutmayın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün biraz eğlenin. Yaptığınız tüm işleri biraz eğlenceyle dengeleme zamanı geldi. Son zamanlardaki çabalarınız bugün nihayet ödüllere dönüşüyor. Doğru olanı almak konusunda utangaç olmanıza gerek yok. Başarılarınızla gurur duyun. Sizi yemeğe çıkaracak birini bulamazsanız, kendinizi dışarı çıkarın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün zekanız ve neşeli sözleriniz girdiğiniz her ortamda memnuniyetle karşılanacak. Dışarı çıkıp sosyalleşmenin zamanı geldi. Güzel şeyler ve dinlendirici müzikler böyle bir günde tercih edilebilir. Olduğunuz gibi davrandığınız sürece yanlış bir şey yapmazsınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün birçok insanın söyleyecek çok şeyi olabilir, ama oturup dinlemeyi tercih etmeyebilirsiniz. Bunu yapmaktan çekinmeyin. Etrafta olanların çoğu dedikodu, bu yüzden hiç karışmak istemiyorsunuz. Bu akıllıca bir hareket olacaktır. Size uygun olmayan davranışları filtrelemekten çekinmeyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bencillikten kurtulup, başkaları hakkında düşünmek için bir zaman. Bir proje ile kendi başınıza ilerlemek yerine, bir ortak veya arkadaşınızın yardımını almayı düşünebilirsiniz. İşbirliği yaparak hareket ederseniz daha başarılı olursunuz. Bir ekibin ortaya koyduğu çaba, beklenmedik olumlu sonuçlar doğurabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün tam olarak ne demek istediğinizi söylemezseniz, başınız belaya girebilir. Sadece barışı korumak için değerlerinizden ödün vermeyin. Özel yaşamınızda tavrınız rahat ve kaygısız. Duygularınız oldukça güçlü, bu yüzden onları akılcı bir zihin çerçevesiyle dengelemek için elinizden geleni yapın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bazen kendinize kısıtlamalar koymak size yardımcı olabilir. Bu nedenle, bugün elleriniz bağlıymış gibi hissediyorsanız, kendinizi serbest bırakmaya çalışmayın. Yaratılıcığınız son derece aktif ancak başkaları ne der diye hareket etmekten korkuyor olabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün uzakta yaşayan bir arkadaşınızdan çok ilginç haberler alabilirsiniz. Yeni sosyal fırsatlarından yararlanabilmek için programınızı yeniden düzenlemeye hazırlanın. Kendinizi geliştirmek için istekli olacaksınız! Kendinizi yeni bir ışık altında görecek ve yeni olasılıklara açacaksınız. Değişim geliyor ve siz bunun için hazırsınız!

20.06.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın