Günlük burç yorumu 16 Mayıs 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 16 Mayıs 2019 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Mayıs 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün heyecan arıyorsanız, fiziksel olarak aktif olmalısınız! Tabii ki, ne tür bir fiziksel aktiviteye katıldığınız size kalmış, ama ne kadar çok insanla bir arada olursanız o kadar iyi! Bir an önce yatağınızdan kalkın ve dışarı çıkın. Hava koşulları dışarıda olmanıza izin vermiyorsa, spor salonuna gidebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ilişkileriniz bugün aklınızın önünde olacak. İnsanlar kalplerini size açarken yargılamadan dinleyin. Bu çok değerli bir yetenek. Bugün vereceğiniz tavsiyeler, düşündüğünüzden daha fazla etkiye sahip olacak, ancak kelimelerin yanlış yorumlanmadığına emin olun. Düşüncelerinizi soran kişilerle nazikçe konuşun.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün güzel şeylere olan sevginizi geliştirebileceksiniz. Doğuştan gelen estetik duyunuzu resim yaparak ifade etmek isteyebilirsiniz. Bugün beş duyunuz size rehberlik edecektir. Aynı zamanda, alışkın olduğunuzdan daha fazla entelektüel konuşmaya hazır olun. İnsanları etkileme konusunda endişelenmeyin. Sadece kendiniz için doğru olduğundan emin olduğunuz şeyleri ifade etmeniz yeterli.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, arzularınızı bir sır gibi saklıyorsunuz. Bugün, sanki dünyadan yoksun gibisiniz. Vücudunuz ve eylemleriniz gerçek dünyada, ancak çevrenizdeki insanlar sizi anlamakta güçlük çekiyor. İçgüdülerinizi dinleyin ve çok hızlı hareket etmemeye dikkat edin. Çok hızlı hareket etmek, bazı fikirlerin zarar görmesine neden olabilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün dünyadan ve tüm gürültülerinden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Tüm olumsuz fikir ve düşüncelerden kendinizi arındırmanız gerekiyor. Bunun sonucunda, karşı konulmaz bir güce sahip olabilirsiniz. Bu içsel gücün büyümesini teşvik ederseniz, bunu yaşamınızdaki farklı bağlamlarda kullanabilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, insanlar hakkındaki görüşlerinize çok fazla güveniyorsunuz. Biriyle tanışır tanışmaz, daha fazlasını öğrenmeye çalışmadan kesin kararlar veriyor olabilirsiniz. Bugün de birileri hakkında aceleci bir karar verebilirsiniz. Kalbinizle dinlemek için zaman ayırırsanız, duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, umutlu olmak her zaman önemlidir, ancak bugün sahip olduğunuz umutları gerçeğe dönüştürmek için çalışmanız gerekebilir. Evet, bir plan yapma zamanı. Günün erken saatlerinde örgütlenebiliyorsanız, birkaç güzel fikir üretebilirsiniz. Planlı çalıştığınız takdirde, övünmek için büyük bir başarı elde edebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, düşünceleriniz geçmişe doğru eğiliyor. Geriye doğru gitmiyorsunuz, ancak geleceğe odaklanmak için köklerinizle temasa geçmek isteyebilirsiniz. Ayrıca geçmişin hatalarını daha iyi anlamak isteyebilirsiniz. Gerçekten ilerlemek için sorumluluklarınıza daha fazla zaman ayırmalısınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, insanlar sizi bugün kitap gibi okuyabilir. Belli durumlara verdiğiniz tepkiler herkes tarafından kolayca anlaşılabilir. Kızarıyorsunuz, titriyorsunuz ve elleriniz terliyor. Hareketlerinizin her biri duygularınızı ortaya koyuyor. Aşık olmak için güzel bir zaman. İlk görüşte aşka dikkat edin!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, mükemmel analitik becerileriniz önümüzdeki birkaç gün içinde aynı olmayabilir. Duygularınız yüzünden bunalmış görünüyorsunuz. Duygularınızı gizlemekte zorlanabilirsiniz. İnsanları anlamaya çalışmak yerine, onların eylemlerini yorumlamaya ve doğru olmayan şeyleri ifade etmeye çalışın. Bir başkasının iş sorunları sizin sorunlarınız değil, ancak bugün bunlardan kaynaklanan gerginlik ile başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, gezegensel enerjiler sizi güçlü duygu ifadelerini keşfetmeye davet ediyor. Bir aşk ilanı, bir itiraf, özür ya da uzlaşma. Romantizm bugün etrafınızda olacak, ancak romantizmin daima aşk ile ilgili olmadığını unutmayın. Yeni tanıştığınız bir kişiyle samimi umutları, istekleri ve korkuları paylaşmak, şu an hayatınızda romantizm yaratmanın başka bir yolu olabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, duygularınızı sevdiğiniz kişiyle paylaşmak için mükemmel bir zaman. Bu, sizin için biraz korkutucu görünebilir. Bugün sağlık ve diyete odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Gerçeklerle yüzleşmenin ve fazlalıklardan kurtulmanın tam zamanı! Sağlıklı beslenmek ve daha fazla egzersiz yapmak için yeni fikirler araştırabilirsiniz.

16.05.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın