Günlük burç yorumu 15 Mayıs 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 15 Mayıs 2019 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi şımartmak için harika bir gün! Bu sabah uyandığınızda kendinizi beğenmezseniz endişelenmeyin. Güzel ve uzun bir duş alın ve kişisel bakımınıza biraz zaman ayırın. Gülüşünüzü bugün herkese yaymalısınız. Karşılığında çok parlak ve içten gülüşler alacaksınız. Yaşam sevincini hissetmek için iyi bir gün.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün ilişkiniz için bir taahhütte bulunmanın zamanı değil. Son zamanlarda olaylara karşı tavrınızdan memnun değilsiniz. Partnerinizin özelliklerinin bununla bir ilgisi olabileceğini unutmayın! İlişkinizi yeniden değerlendirme dönemine giriyorsunuz. Bu süreci iyi değerlendirin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün, kabuğunuzdan çıkıp yeni insanlarla bağlantı kurarak iyi bir gün geçirebilirsiniz. Kişiliğinizi gösterme konusunda utanmayın. Olduğunuz gibi davranırsanız, karşınızdaki insanı enerjinizle etkileyebilirsiniz. Bu size büyük bir özgüven artışı sağlayacaktır. Önümüzdeki birkaç gün içinde karşılaşacağınız zorlukların üstesinden gelmek için bu özgüvene ihtiyacınız olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, birine, yaşamınızdaki varlığının gerçekten nasıl hissettirdiğini gösterme zamanı. Ona anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Bu hediye çok pahalı bir şey olmayabilir. Şu anda, zamanınız paradan daha değerli, bu yüzden zamanınızı iyi değerlendirin. Sadece ikiniz için bir gün planlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, vücudunuzu dinlendirmek ve enerji toplamak son günlerde zor olabilir. Son birkaç gündür, dinlenmenize izin vermeyecek derin bir dönüşümden geçiyor olabilirsiniz. Bugün, meditasyon yapmak ve duygularınızla iletişim kurmak için kendinize biraz zaman ayırın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün etrafınızda çok fazla drama olabilir, ancak bunlarla başa çıkabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla ilgili durumlardan zevk bile alabilirsiniz. Hatırlamanız gereken tek şey, olabildiğince sakin ve esnek kalmaktır. Gergin insanlara ihtiyaç duydukları fazladan boşluğu veya zamanı vermelisiniz. Ne kadar çok duygusal mesafe yaratabilirseniz, gününüz o kadar eğlenceli hale gelecektir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, son zamanlarda asosyal olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bugün, kabuğunuzdan çıkıp etrafınızdaki insanlarla daha aktif olma zamanı. Grup lideri olma havasında değilseniz, kendi şartlarınızla ilgilenin. Yakında insanların sizinle birlikte çalışmaya açık olduğunu göreceksiniz. Varsayımlarınızı bırakıp insanların arasına nasıl gireceğinizi öğrenmelisiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, en son ne zaman kendinizi, heyecan ve korkudan oluşan bir duruma soktunuz? Hazırsanız, bugün bu duyguları yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, dahil olmak. Olaylara ne kadar erken girerseniz, rolünüz ve sorumluluklarınız o kadar önemli olacaktır. Grubu oluşturan siz olmayabilirsiniz, ama şekillendiren siz olmalısınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün ilişkiniz hakkında kararlar almak için uygun bir zaman değil. Bir ilişki kurmayı, birlikte yaşamayı ya da evlenmeyi düşünüyorsanız, kararınızdan şüphe duyabilirsiniz. Durumunuzu nesnel olarak yeniden değerlendirmek için günün avantajlarından yararlanın. Daha ileri gitmeden önce çözülmesi gereken bazı sorunlar olabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bir şeyin sizi geride tuttuğunu hissedebilirsiniz. Şimdiye kadar her şey yolunda gidiyordu. Kendinizden şüphe duyarsanız, giriştiğiniz her işte başarısız olursunuz. Geçmiş başarısızlıklarınızdan dolayı ilişkinizde daha fazla ilerlemekten korkabilirsiniz. Dinlenmek ve geçmişin olumsuz etkisinden kurtulmak için kendinize biraz zaman verin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, kişisel hayatınızda bazı yeni değerler arıyor olabilirsiniz. Artık yüzeysel veya anlamsız ilişkilerle ilgilenmiyorsunuz. Farklı insanlarla tanışmanız ve gerçekten değer verdiğiniz arkadaşlar seçmeniz gerekiyor. Bazen geri adım atmaktan korkmayın, çünkü bunu yapmak bazı ilişkiler için çok önemlidir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sakin bir tartışma bugün kontrolden çıkabilir; neyse ki, siz ateş hattında olmayacaksınız. Öfkeli insanlarla mesafenizi korumalısınız. Bazı eski arkadaşlarınız bugün sizi ziyaret edebilir. Kendinizi iyi ve kötü hatıralarınızı düşünürken bulabilirsiniz. Geçmişinizle olan olumsuz bağlardan kurtulmak için mükemmel bir dönemdesiniz.

15.05.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın