California Cevizi
California Cevizi

Günlük burç yorumu 15 Mart 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 15 Mart 2019 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 15 Mart 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, sevgi ve romantizm bugün öncelikleriniz arasında yer alıyor. Çok uzaklardan biri kalbinizi ele geçirmiş olabilir. Bu gece bir araya gelmeyi, belki bir konsere veya spor etkinliğine katılmayı planlayabilirsiniz. Bu kişinin varlığını çok iyileştirici buluyorsunuz. Gecenin sonunda kendinizi zihinsel ve fiziksel olarak iyi hissedeceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizi çok iyi hissediyorsunuz! Pozitif enerjiniz çekiciliğinizi artırıyor ve gerçekten fark edilmenizi sağlıyor. Nereye giderseniz gidin bakışlar üzerinizde olacak! Son zamanlarda yaptığınız fiziksel değişiklik her neyse harikalar yaratıyor.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bir şeyler yapmayı kabul ettiğinizde, buna bağlı kalmak zorundasınız. Gerçekten katılmak istediğiniz davetlere yanıt verin. Son dakika hasta olduğunuz söyleyerek, kendinizi bu durumdan kurtarmaya çalışmak doğru değildir, tabii gerçekten hasta değilseniz. Dürüstlük, kötü bir üne sahip olmaktan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün diğer insanların dizginleri ele geçirmelerine izin vermek son derece cazip gelebilir. Böylece, hayat sizin için daha kolay bir hale gelebilir. Evren, size yeni projeler, sosyal planlar ve kişisel aktiviteler başlatmak için fırsatlar sunuyor. Kendinizi gerçekten istediğiniz hedeflere veya deneyimlere doğru itmeniz gerekecek.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, görsel sanatlar bugün sizin için özellikle ilgi çekici. Belki de favori bir sanatçınızın sergisi açılıyor ya da resim yapmaya karar veriyorsunuz. Bir arkadaşınız ya da sevgiliniz bu tür etkinliklerde size katılabilir. Tasarım, dikiş ve iç dekorasyon da bugün ilgilenmek için size cazip gelebilir.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, hayal gücünüz bugün uçuyor. Karşılaştığınız zorluklara ustaca çözümler bulacaksınız. Aşk meseleleri ön plana çıkabilir. Konu ne olursa olsun sizin lehinize sonuçlanacak. Çok çalıştınız ve arkanıza yaslanıp dinlenmeyi veya dışarı çıkıp eğlenmeyi hak ettiniz. Tadını çıkarın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün, bir arkadaşınızdan gelen telefonla harika haberler alabilirsiniz. Bu, ikinizin de dahil olduğu bir tür projenin başarısı olabilir. Haber bir kutlamayı hak edecek kadar önemli olmalı. Siz ve arkadaşınız yakınlarınızı alıp şehirden uzak bir yerlere gidebilirsiniz. Biraz eğlenin! Yarın yine işinizin başına geçmeniz gerekecek!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, hayatınızdaki şeylerin değişmesini beklemek sinir bozucu. Her zamankinden daha fazla kontrole ihtiyacınız var. Kalkın ve direksiyonun başına geçin. En azından nereye gideceğiniz konusunda iç rahatlığı kazanın. Hak ettiğiniz gücü elde etmek için tek ihtiyacınız olan şey, cesaret!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bir süredir ziyaret etmediğiniz bir yer bugün aklınıza takılabilir. Oraya gitme fikriyle oyalanabilirsiniz ama yapabileceğinizden emin değilsiniz. Zaman kaybetmeden, bu seyahatle ilgili bilgi toplayabilirsiniz. Bu bilgiler, karar verdiğinizde size çok yardımcı olacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün duygusal veya fiziksel olarak tehlikeli olan her şeyden uzak durun. Yeni bir fırsat, daha önce gerçekleştirdiğinizden daha fazla risk taşıyor. Buna hazır olduğunuzdan emin olmak için kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekebilir. Kendinizi biraz kırılgan hissediyorsanız, bunu ilgili kişilere açıklayın. Bu konuda kendinizi zorlamanıza gerek yok. Güvenli ilerleyin, bu fırsat tekrar önünüze çıkacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, organize partiler, plansız buluşmalar veya diğer sosyal etkinlikler bugün keyifli geçecek. Bir aileye veya topluma ait olma duygusu iyi hissettiriyor. Gelen davetleri reddetmeyin. Sevdiklerinizle birlikte olmanın verdiği mutluluk şu an her şeyden daha önemli.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sakin, huzurlu, stresin minimum seviyede olduğu bir gün. Arkadaşlarınızla çok iyi geçiniyorsunuz, hatta bugün normalden daha çok birlikte olabilirsiniz. Günün sonunda yaptıklarınızdan memnun kalacak ve kendinizle gurur duyacaksınız.

15.03.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel