California Cevizi
California Cevizi

Günlük burç yorumu 14 Mart 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 14 Mart 2019 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 14 Mart 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün entelektüel bir sohbet için arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Fikir ve bilgi alışverişleri olabilir. Söylenenlerin çoğu yeni yaratıcı projeler için size ilham verecek. Sonrasında kısa bir yürüyüş yaparak kafanızı temizleyin. Böylece, daha rahat bir uyku çekebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kariyerinizle ilgili harika bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu, zam, terfi veya yeni bir iş imkanı olabilir. Yapacağınız iş, daha önce yaptığınız hiçbir şeye benzemeyecek. Bu yüzden biraz zorlanabilirsiniz. Endişelenmeyin! Maksimum potansiyelinize ulaşmak için değişim gereklidir. Akışına bırakın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, son günlerde hayatınızda var olan gerilim bugün son bulabilir. Sizi kısıtlayan ve büyümenizi sınırlayan şey kayboluyor ve bağırarak sokaklarda koşmak isteyebilirsiniz. Kafanızı meşgul eden arzular artık kendini gösteriyor. Onlardan biri yeni bir ilişki olabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün garip ama harika şeyler yaşayabilirsiniz. Daha güzel bir yere taşınmak istiyorsanız, şimdi bununla ilgilenebilirsiniz. Hayalleriniz canlı, güçlü ve gerçek olmaya uygun. Dikkat etmeniz gereken tek konu para! Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, sabahın erken saatlerinden beri sizi rahatsız eden karamsar ruh hali, birinden alacağınız harika haberlerle aniden kaybolabilir. Uzun zaman önce vazgeçmiş olduğunuz bir amaca geri dönebilirsiniz. Bunu kutlamadan önce biraz oturup düşünmek iyi olacaktır.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son zamanlarda bir sağlık sorunu yaşıyorsanız, bugün bu konuda iyi haberler alabilirsiniz. Kendinizi harika hissedeceksiniz. Stres, en azından şimdilik kayboluyor. Enerjiniz ve coşkunuz uzun zamandır olduğundan daha yüksek. Arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, yaratıcı enerjiniz bugün çok yüksek. Projeler için fikirler güçlü ve hızlı bir şekilde gelecek. Başlamak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Entelektüel tartışmalar esnasında tanışacağınız birinden çok etkilenebilirsiniz. Harika bir gün geçirin ve enerjinizden en iyi şekilde yararlanın!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, düşler, çözmeye çalıştığınız bazı zor konulara ışık tutmalı. Sonunda problemleri ortadan kaldırıyorsunuz. Bu sizin için bir rahatlamadan daha fazlası olacak. Arkadaşlarınız kutlamak için dışarı çıkarmak isteyebilirler. Siz evde kalarak rahatlamanın tadını çıkarmayı, en sevdiğiniz müzikleri dinlemeyi tercih edebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün alacağınız telefonlar size harika haberler verebilir. Heyecan verici ve harika değişiklikler çok yakında, iyi haberlere kapılıp sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Aksi halde, hayatınız baş aşağı olabilir. Yeni bir macera için sabırsızlanıyorsunuz. Yine de tedbirli hareket etmekte fayda var.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün elinize yüksek miktarda para geçebilir. Sizin için önemli bir gün. Para, özellikle yaratıcılığın söz konusu olduğu yerlerde yeni kapılar açacak. Gereksiz harcamalar ve yatırımlar yapmamaya dikkat edin. Kendinizi şımartmak için güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Hak ediyorsunuz!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi enerjik, coşkulu ve iyimser hissediyorsunuz. Enerjinizi en iyi şekilde değerlendirin. Yeni bir ilişki bugün daha istikrarlı bir aşamaya giriyor. Aranızdaki güvensizlik ortadan kalkıyor. Gelecek umut verici görünüyor. İletişimi açık ve dürüst tutun, korkmayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar,  bugün, ilişkilerinizdeki gerçek değişimleri görmeye başlayacaksınız. Bu değişimler ilişkinizde gerçekleşiyorsa, sevgilinizle veya eşinizle bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bir arkadaşlık içinde gerçekleşirse, arkadaşınızın zamanınız ve öncelikleriniz hakkında çok daha bilinçli olduğunu görebilirsiniz. Daha sağlıklı ve daha dengeli bir dönemden keyif almaya hazır olun.

14.03.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel