California Cevizi
California Cevizi

Günlük burç yorumu 13 Mart 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Mart 2019 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Mart 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, değişen ortamınıza hızlı bir şekilde uyum sağlıyorsunuz. Çevrenizdekilere biraz meşgul veya uzak görünebilirsiniz, ancak bunun nedeni, gerçekten uyum sağlamak için daha fazla enerjiye ihtiyaç duymanızdır. Şimdi başkalarını memnun etmeye çalışmak için fazla çabalamayın. Zaten aklınızda çok fazla şey var. Sabırlı olmak zorundalar!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sezgileriniz ve hayal gücünüz bugün zirvede. Yazma ya da resim yapma dürtüsü gelirse şaşırmayın. Gerekli tüm donanıma sahip olmasanız bile, yine de başlayın. Bugün önemli olan, başlamanız. Harika bir şey üretme ihtimaliniz var! Beklenmedik bir olay aniden programınızı bozabilir. Endişelenmeyin, bu hızlı tempo canlandırıcı olacak ve rekabetçi, agresif yapınızı ortaya çıkaracak. Eğlenceli bir gün sizi bekliyor!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kendinizi daha önce konuşmayı düşünmediğiniz biriyle konuşurken ve onunla çok eğlenirken bulabilirsiniz. Doğal merakınız sizinkinden çok farklı bir bakış açısına sahip bir kişi tarafından engellenebilir. Bu kişi farklı bir kültüre, geçmişe ya da yaşam tarzına sahip, ancak hakkında asla bilmediğiniz şeyleri ortaya çıkarabilir. Gün boyu pek dostça davranmayan insanlarda bile bağlantı kurabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, inandığınız şeyden artık emin olmak istiyorsunuz. Zihniniz sorular ve çelişkilerle dolu. Gerçek amacınızı bulma yolculuğunun bir ömür sürebileceğini anlamaya çalışın. Rahatlayın ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz anların tadını çıkarın. Bunun gerçekten ihtiyacınız olan şey olduğunu göreceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, hayattaki asıl amacınızı bulma konusunda takıntılı olabilirsiniz. Kabul etmek istemeseniz de, bu düşüncelerinizi çok fazla meşgul ediyor. Bu kadar stresli olmamaya çalışın. Gerçek amacınızı bilmenin, uzun bir süre, hatta bir ömür boyu, dikkatli bir düşünce ve gözlem gerektirdiğini anlayın. Günlük anların tadını daha fazla çıkarmaya odaklanın. 

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kavgacı insanlardan kaçarak, her türlü tartışmayı kolayca önleyebilirsiniz. Ancak bazen problemlerle yüzleşmek ve onları ortadan kaldırmak için tartışmanız gerekebilir. Bu şekilde daha hızlı bir çözüm bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken duygularınız hakkında net olmak.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, yakın arkadaşlarınızla senkronize olmak bugün biraz zor olabilir. Şu anda hissettiğiniz herhangi bir gerginlik sadece ilişkilerle ilgili değil. Nereden geldiğinizi veya nereye gittiğinizi anlamayan insanlarla ilişki kurmanın zor olacağını anlıyorsunuz. Belki de çok uğraşmamalısınız! Sadece onların yaşamlarına saygı duyun, onlar da sizin durduğunuz yere saygı gösterecekler.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, her şeyden kaçmak için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Hissettiğiniz huzursuzluk, üzerinizdeki tüm baskılara cevap olabilir. Sosyal talepler, çalışma gereksinimleri ve ailenin ihtiyaçları sizi kırılma noktasına çekiyor. Telefonunuzu gün boyunca kapalı tutmak isteyebilirsiniz. Evde kalıp, iyi bir kitap ile rahatlayabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün mevcut sorumluluklarınızdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Günlük rutinlerinize biraz ara verip farklı şeyler deneyebilirsiniz. Artık kendi kendinize getirdiğiniz sınırlara uymanın bir anlamı yok. Bugün yapmak istediğinizi yapın, başarılı olacaksınız!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, hayatınıza yeni giren bir insan hakkında bugün bazı bilgiler toplamak isteyebilirsiniz. Bunu derin, karanlık bir sırrı ortaya çıkarmak için bir girişim olarak düşünmeyin. Sohbeti sorguya dönüştürmenize gerek yok; samimi ve arkadaşça yaklaşın. Bu kişi, yoğun ilginizden memnun kalacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, son zamanlarda evinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Bugün bunu telafi etmek için iyi bir zaman. Dağınıklığı ortadan kaldırın ve örgütlenin. Eğer istekliyseniz, farklı yemekler yapmayı deneyebilirsiniz. Bir şeyleri düzene sokmanın keyfini çıkarın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinizi çok romantik ve tutkulu hissediyorsunuz. İlişkinizde değişiklikler yapmanın tam zamanı. Neden daha önce hiç gitmediğiniz bir restoranda rezervasyon yaptırmıyorsunuz? Dışarıda bir gece geçirmek, o kıvılcımı yeniden alevlendirmek için yeterli olacaktır. Kıvılcımı aleve dönüştürmek için yeterli tutkuya sahipsiniz.

13.03.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel