Günlük burç yorumu 13 Haziran 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Haziran 2019 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Haziran 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün duygularınızı ifade etme konusunda utangaç olabilirsiniz. İnsanlar her şeyin yolunda olup olmadığını merak edebilir. Gerçek şu ki, duygularınızı dışarıya yönlendirmek yerine sakinleşmeniz ve dikkatinizi daha fazla içeriye odaklamanız gerektiğini hissediyorsunuz. Sorunlarınızı çözmek için başkalarına bakmayın. Onlarla kendiniz ilgilenin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, hangi yöne gideceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Bugün sizi geçmişe bağlayan hisler ve anılarla uğraşabilirsiniz.  Kendini dışarıda bırakmak çok korkutucu görünebilir, ancak ne yapabileceğinizi kanıtlamanın en hızlı yolu bu. Bugün sizin için planlanmış çok az fırsat var. Yapmanız gereken tek bir şeye odaklanmak ve en iyisini yapmak. Başarılı olabileceğinizi kendinize gösterin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, işlerin nasıl yapılması gerektiği konusunda harika fikirlere sahip olabilirsiniz. Zorluk, bu fikirleri mantıklı bir şekilde iletmektedir. Diğerleri sizi otoriteleri için bir tehdit olarak görebilir. Belki de fikirlerinin planlarını baltalayacağını düşünüyorlar, bu yüzden onları reddediyorlar. Pes etmeyin! Duyulma ve saygı duyma hakkınız için savaşın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bir felsefi ya da politik sohbette, düşüncelerinizi sunmaktan çekinmeyin. Örnekleriniz aşırı olabilir, ancak ilkeleriniz sağlam. Ruhunuz şu anda daha fazla heyecana muhtaç. İşlere sıra dışı bir yaklaşımla dönmeyi düşünebilirsiniz. Her zamanki şeklinizi değiştirin ve işe yeni fikirler koymaya başlayın. Yeni bir şey denedikten sonra, denenmiş ve doğru olana geri dönebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kendinizi iyi ifade etmekte zorlanmanıza rağmen, iyi bir ruh hali içindesiniz. Her hareketinize göz kulak olan biri olabilir. Sınıfta öğretmen tarafından izlenen bir çocuk gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi bu şekilde korkutmayın. Siz de herkes gibi konuşma hakkına sahipsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yaptığınız tüm zor işlere rağmen hala bir şeyin eksik olduğu hissine kapılabilirsiniz. Şu ana kadarki hedeflerinize bakılmaksızın, önünüzde halen çok uzun bir yol var. Belki de aradığınız şey sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmektir. Bunun için çok uzağa bakmanıza gerek yok.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, kurtulmaya çalıştığınız şeyin ne olduğunu sorgulamaya başlıyorsunuz. Hayatta ne istediğinizi ve neye ihtiyaç duyduğunuzu anlamaya çalışmak bazen söylenenden daha kolaydır. Tek bir kavram üzerinde sıkışıp kalmayın. Hayatınızdaki küçük sorunlar canınızı sıkıyor olabilir, ancak siz herhangi bir durumla savaşmaya hazırsınız. Bu, çoğunlukla sezgilerinizin güçlü olmasından kaynaklanıyor. Kimse sizi kandıramaz!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün küçük bir drama sizi yaşamınızdaki büyük bir geçişe yönlendirebilir. Bundan en iyi şekilde yararlanmanız gerekiyor. Gireceğiniz ortamlar sizi utangaç hale getirebilir. Şu an kendinize izin verebilirseniz, halka açık bir ortamda diğer insanlarla daha etkili iletişim kurabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, özel hayatınızda yaşadığınız kriz sizi korkutmuş olabilir. Korkmayın, bu aslında kılık değiştirmiş bir lütuftur. Nihayet, yaşamınızda olup bitenleri her açıdan görmeye başlıyorsunuz. Yüzeyin altında fark ettiğinizden daha fazla sorun olabilir. Sabırlı olun, derin düşüncelerden kısa sürede kurtulacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kendinizde garip bir gerginlik hissedebilirsiniz. Söylediğiniz ya da yaptığınız hiçbir şeyin doğru olmadığını düşünebilirsiniz. Beklentilerinizi çok fazla yükseltmemeye çalışın. İşler her zaman tam istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Alçakgönüllülüğünüz ayaklarınızı yere sağlam şekilde basmanız gerektiğini size hatırlatıyor. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, öz disiplininizi sürdürmek bugün sizin için zor olabilir. Dışarı çıkmak, gezmek ve eğlenceli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İçgüdüsel niteliklerinizi kaybetmek ve takip etmek konusunda endişelisiniz, ancak sorumluluk duygunuz sizi engelliyor. İçinizde yaşadığınız bu gerginlik, hayatınızın farklı alanlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Denge ve uyum yakalamak için elinizden geleni yapın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün bağlantı kurmak önemlidir. Elinizdeki fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için cazibenizi kullanmalı ve detaylara dikkatinizi vermelisiniz. Bir kariyer hamlesi yapmayı düşünüyorsanız, tanıdığınız insanlara e-postalar göndermek işinize yarayabilir. Romantizm arıyorsanız, geçmişinizden biri ile yeniden bağlantı kurabilirsiniz.

13.06.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın