Günlük burç yorumu 12 Haziran 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 12 Haziran 2019 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 12 Haziran 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, son birkaç hafta, sizi bu yılın en yoğun dönemlerinden biri olarak etkilemiş olabilir. Duygusal meselelerle ilgili her şeyin derin ve kalıcı bir anlam taşıdığını kabul edeceksiniz. Şimdi deneyimlerinizi tam olarak bütünleştirmenize izin vermek için fiziksel ve psikolojik bir dinlenme zamanı. Önümüzdeki haftalar daha sakin ve sessiz geçecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünden itibaren daha sakin ve huzurlu günler yaşayabilirsiniz, ancak mucizeler beklememelisiniz. Şimdi iyileşme zamanı. Önümüzdeki haftalarda enerjinizi geri kazanacak, beslenme ve yaşam tarzınızı iyileştirerek formunuza kavuşacaksınız. Duygusal yaşamınızda, bazı rahatsız edici sorunlarla yüzleşmek için cesaret buluyorsunuz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, birçok alanda ihtiyacınız olan temizliği henüz tamamlayamamış olabilirsiniz. Bugün, evraklarınızı sıraya koymak, eski borçlarınızı ödemek, fiziksel veya ahlaki yükümlülüklerle yüzleşmek ve teknik sorunları çözmek zorunda kalacaksınız. İşiniz çok! Neyse ki, ruh haliniz daha odaklı ve daha hızlı gitmenizi sağlayacak kadar iyi.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, astral enerji her şeyin bir zamanı olduğunu söylüyor. Yapmayı sevdiğimiz bazı işleri tekrarlamaya meyilliyiz, sevmediğimiz işlerde ise en kısa sürede yoldan çekilmeye çalışırız. Bu gayet normal, ancak evren size, yaşamınızda sevdiğiniz şeyler kadar sevmediğiniz işlere de zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatıyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, son zamanlarda karşılaştığınız zorluklar yüzünden yorgun hissedebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz azalmış olabilir. Ama iç gücünüzün yavaş ve kesin bir şekilde arttığını bilin. Bilmediğiniz bir duruma girdiğinizde yüzeye çıkmaya başladığını göreceksiniz. Gerçekte kim olduğunuzu biliyorsunuz, sağlıklı olmadığını bildiğiniz düşünceleri ve felsefeleri reddederek kendinizi tanımlamaya devam etmelisiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, gezegensel enerjiler sizi sosyal isteklerinizle ilgili bazı düzenlemeler yapmaya teşvik ediyor. Mesleğinizi veya arkadaş çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz, ancak bu düşündüğünüzden daha zor olabilir. Özel birinin dikkatini çekmeye mi çalışıyorsunuz? Bugün fark edilebilirsiniz!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün arkadaşlarınızı dinlemek için zaman ayırmalısınız. Ne hakkında konuşmak istedikleri önemli değil, umutları, korkuları ya da sadece biraz zararsız dedikodu… Bu konuşmalar size bazı şaşırtıcı bilgiler getirebilir. Bir süredir sosyal çevrenizdeki bazı insanlarla kopmuş olabilirsiniz. Bugün onlarla iletişim kurmak için harika bir fırsat yakalayacaksınız. Yeniden bağlanmak, enerjinizi de şarj edecektir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün davranışlarınıza dikkat etmeniz önemlidir. Birisi size karşı kaba olsa bile, en azından kendinize karşı kibar kalmaya çalışmak akıllıca olacaktır. Zarif bir görünüm sergilemek, size birçok kapı açacak. Egoya dikkat etmek her zaman olduğu gibi bugün de önemlidir, bu yüzden arkadaşlarınızın söylediklerini yargılamadan dinlemeye çalışın ve onlara inanın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son zamanlarda şansınız ne olursa olsun, bugün çok radikal bir değişim yaşayabilirsiniz. Başka bir deyişle, şanslı bir çizginiz varsa bugün sona erebilir, bu yüzden büyük riskler almamaya çalışın. Hayatınızdaki yeni tatların tadını çıkarmaya hazırlanın. Bu tür bir enerji döngüseldir, bir kapıyı kapatırken diğer kapıyı açar.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün duygularınız üzerinde bir baskı olduğunu fark edebilirsiniz. Bazı cömert insanların ardında gizli nedenlerin olduğunu göreceksiniz. Tabii ki bu onların tekliflerini geri çevirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Gerçekten neler olduğunu bildiğiniz sürece, bundan faydalanmalısınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, sizin için hayatın öncelikleri gittikçe basitleşiyor ve maddi şeylerle daha az motive oluyorsunuz. Geçtiğimiz birkaç hafta yoğun geçmiş olabilir, ancak daha sakin günler sizi bekliyor. Ev yaşamınızla ilgili son kararları uygulayabilecek ve sonunda bazı önemli hususları çözebileceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hassas olabilirsiniz, ama aynı zamanda ısrarcısınız. Geçtiğimiz birkaç hafta içerisinde karşılaştığınız zorluklar sizi güçlendirmiş olabilir. Bugünden itibaren günleriniz çok daha sakin olacak. Yaşamınız üzerindeki kontrolünüzü yeniden kazanmak için zamanı kullanın ve davranışlarınızı basitleştirmek için çalışın.

12.06.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın